Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, nektek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, nektek volt már olyan, hogy egy lánynak tetszettetek, láthatóan flörtölt veletek?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Hogy adtátok tudtára hogy melegek vagytok? Vagy mit csináltatok? És hány évesek voltatok amikor ez történt?
2016. aug. 15. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
volt, ha rákérdez vagy konkrétan bepróbálkozik, akkor elmondom, hogy meleg vagyok. de sokszor nem kell, szerintem megtudja még mielőtt beleélné magát:D
2016. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem többször volt már ilyen, vagy azt mondtam h nem az esetem, vagy azt h már alakul egy lánnyal valami

20

2016. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahhoz túl szarul nézek ki...
2016. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj. A nőknek tök mindegy, hogy nézel ki, mindenki bejön valamelyiknek sajnos. Főleg az öregek és rondák, de a fiatalok között is van idősrajongó.
2016. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, viszont annyira félek a nőktől, hogy amikor a már ott kelleti magát mondjuk egy szórakozóhelyen akkor se csinálok semmit, sőt odébb is húzódom, kerülöm a szemkontaktust, egyszerűen akkor sem hiszem el, hogy pont én kellenék neki, inkább csak pont ott volt hely, vagy mittudomén, végülis valahol neki is táncolnia kell abban a zárt helységben. Végül általában azzal a megállapítással áll odébb a barátnőivel, hogy "ez biztos meleg". Nem egyszer kivettem már ezeket a szavakat, de persze mindig csak így félig-meddig, szóval ebben sem lehetek biztos. :D
2016. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!