Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mi a véleményetek az industrial piercingről. El tudjatok fogadni egy passzív srácon, vagy zavarna titeket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 02:51
 1/5 anonim válasza:
92%
Engem nem zavarna, mert én is szeretnék egyet
2016. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Jó az, nekem nem kéne, de ő teste.
2016. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna, és ámbár uni vagyok, de nekem is van industrialom a jobb fülembe. Saját tapasztalatom alapján azt meg kell mondanom hogy minden nap legalább kétszer fertőtlenítsd le első két hétben. Én olyan fertőtlenítőt használtam, amit műtéteknél szoktak (anyám egészségügyi dolgozó), de első héten csináltam csak, és kicsit begyulladt. Majd egy képet mutatsz róla?
2016. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó en ha fogok akkor is csak december környéken . Te tudnál róla kepet mutatni ?
2016. aug. 20. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs vele semmi gond, én amúgy is szeretem a piercingeket :)
2016. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!