Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti szeretitek a musicaleket? Jártok is színházba?

Figyelt kérdés
Csak mert azt mondják, a meleg fiúk járnak musicalekre. Én szeretem és meleg vagyok :) Bár remélem ez nem látszik egyből :D

2016. aug. 20. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

A színházba járás, és az, hogy mejik műfajt szereted, az nem a nemi identitástól függ.

Szeretem, és járok! De sok más műfajt is!

2016. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
j=ly
2016. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam színházba járni, de a musicaleket nem igazán kedvelem :)
2016. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké! Kicsit talán eltúloztam a mondatot :) A kérdés, ettől még az, hogy ki jár? :) Kort is írjatok kérlek. Meg nem meleg fiúk válaszára is kíváncsi lennék. Főleg ha járnak. Engem meg tud hatni sok dal, stb. Nagyon nagy élménynek tartom, hogy egy-egy musical mit tud kiváltani lelkileg. :) Sajnálom azokat, akik ebből kimaradnak.
2016. aug. 20. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ki nem állhatom a musicaleket. :D

Eleve inkább az olyan zenéket szeretem, amikben nincs ének.


Az túlzás, hogy járok színházba, egyszer-egyszer megnézek valami nem-musicalt.

2016. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom őket, de barátom szereti. Ezért néha elmegyünk együtt.
2016. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak, hogy a musical-eket szeretem, hanem az elődjét az operettet is. Nincs is jobb mint a Graffin Maritza vagy Cigány báró esetlef egy kis Mágnás Miska. De a musical-ek közül is több kedvencem van mint az Elizabeth, Rudolf vagy Mozart. Több nyelven is szoktam őket hallgatni és jó párat már láttam külföldi előadokkal is és fantasztikus élmény. Én is nagyon át tudom élni a dalokat és a szereplők helyzetet. Ja és ne feletjsük a Mennyaszony táncot sem.


17f

2016. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%
Szeretem sőt több musicelben szerepeltem is, mint énekes. Hetero vagyok!
2016. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fhu, nem utálom őket xd kisebb koromban is mindig továbbtekertem a disney mesékbe az éneklős részeket :'D

Színházba osztállyal szoktam menni ha érdekes a darab, de engem annyira nem köt le :)

2016. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem szeretem sem a musicaleket, sem a színházakat, de néha napján szívesen megnézek egy-egy darabot.


20/F

2016. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!