Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként miért volt nedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként miért volt nedves álmom egy lány ismerősömmel?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnétek azzal hogy bi vagyok a valóságban nem tudnám megtenni..


Ja és álmomban nem állt fel..


2016. aug. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert féri vagy.
2016. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyar emberként miért volt olyan álmom, hogy én vagyok az USA új elnöke? Vagy, hogy elélveztem akkor, amikor egy vámpír kinyalt, mikor menstruáltam?

Én nem nagyon hiszek abba, hogy az álmok sokszor a tudatalatti vágyaidat vetítik le neked.

Most álmodtál egy ilyet. Ennyi.

2016. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például nő létemre már többször álmodtam arról, hogy péniszem van, és egy másik lánnyal vagyok. :)
2016. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12%
Van meg remeny nem muszaly ilyen gusztustalannak lenni
2016. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
A muszáj pontos j zsenikém, mások magánéletén való gyűlölködés helyett a nyelvtannal foglalkozz.
2016. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!