Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem abba a prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a prostiba, akihez rendszeresen járok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ő 35 éves én pedig 24. Elképesztően gyönyörű. Sajnos van egy hibája is: drogfüggő. De ennek ellenére is nagyon szeretem. Mindig annyira kedves volt hozzám. Vele veszítettem el a szüzességem és eddig csak vele feküdtem le.


Szeretném meglepni, csak nem tudom, hogyan tehetném. Hova hívhatnám el randira? Hogyan viselkedjek majd?


Annyira szeretném, ha a barátnőm volna. Mindent megtennék érte, a tenyeremen hordoznám.



2016. máj. 15. 16:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Azért kedves mert ebből él,mindenkihez ilyen ha azt akarja sűrűn járjanak hozzá.Csak a pénzedért teszi ne legyél hülye.Téged nem zavar hogy naponta 5-10 hozzád hasonlóval fekszik össze?
2016. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
25%
Abba belese gondolsz, hogy hány ember járt benne meg hány liter spermát nyelt? Kicsit durva de bazki egy prostiról beszélünk.
2016. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%
xDDDD
2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

" Sajnos van egy hibája is: drogfüggő"

Bocs, de itt felröhögtem. Szerinted az az egy hibája a kur**nak, hogy drogfüggő? Tudod miért az? Hogy téged és a másik 5-10 kuncsaftot el tudja viselni, hogy napi szinten megdugja. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy nem mész többet hozzá. Elfejted és utána összeszeded magad.


24/F

2016. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, megkérdezhetem hogy mennyit fizetsz te ezért?


Másik kérdésem: Téged nem zavar, hogy előtted kitudja kikkel volt? Mármint ez nem gusztustalan valamennyire?

Ezt sosem értettem a prostizó csávóknál.


Bocs, nem tudok hasznos tanácsot adni, de ezt a két kérdést fel kellett tennem

2016. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Hogy beszélhettek így egy nőről, akit még csak nem is ismertek?


Egy nagyon értékes nőt pocskondiáztok ismeretlenül.

2016. máj. 15. 16:57
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Basssszkiii... ez durva! :D
2016. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Reménytelen egy csóka vagy, asszem menthetetlen...
2016. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Változó, hogy mennyit fizetek. Attól függ mennyi időre megyek.


Egy óráért 15 ezret fizetek. De fizettem már százezret is, amikor nálam aludt. De nem a pénz a lényeges, hanem Ő.

2016. máj. 15. 16:59
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
sírok hahahaaa xDDDD
2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!