Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyire érzitek magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire érzitek magatokat szépnek? Hogy bírjátok, ha lerondáznak titeket?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam se csúnya se szép fiúnak. Azt gondolom, hogy én egy elég egyedi karakter vagyok, aki se nem csúnya se nem szép. Azonban ma kaptam egy üzenetet ami tök rosszul eset, mert egy tizenéves fiú elég durván írt rólam. Azonban alapba letojnám, de mégis zavart ma valahogy. Nem jött jól :D Sose értem meg amúgy az ilyet és nem is szoktam felvenni ha valaki bunkó, mert tudom, hogy annak az oka, hogy vele is más bunkó volt és levezeti máson. De most rosszul esett. Pedig már nem vagyok tini, tehát nem az van, hogy nem vagyok tisztába magammal.

2016. aug. 27. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elégedett vagyok magammal. nem szoktak lecsúnyázni
2016. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még senki sem csúnyázott le.

De ha lett volna rá példa, az sem hatna meg különösen.

Én elégedett vagyok magammal!

2016. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint kifejezetten rondának érzem magam, úgy az a szint hogy ha tükörbe nézek, köpni akarnék... Életemben először megadatott, hogy viszont szeresen valaki, de a miatt, hogy ennyire undorodok magamtól, úgy érzem én fogom záros határidőn belül kinyírni az egész kapcsolatot, mert szinte hülyének nézném barátomat ha nem keresne valaki jobbat... Nem tudom mitévő legyek, és kezdem feladni a reményt mert nem tudom miben tudnék megkapaszkodni.
2016. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs csúnya ember, csak más ízlés.


19/Feminin/Passzív

2016. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé átlagos vagyok. Egy ideig rondának tartottam magam és nem voltam elégedett a testsúlyommal, de aztán az egyik lánybarátom segitett felnyitni a szemem hogy ugyanolyan átlagos vagyok mint mindenki más.
2016. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Atlagosnak tartottam magamat sokaig, aztan neten masok raebresztettek h sokkal jobban nezek ki mint ahogy azt hiszem, es hogy benne vagyok a felso 10%ban arcra (testalkatra csak vekony vagyok az semmi extra). Ezt az is bizonyitja, h randiztam mar 1-2 jo palival :)

Szal keep up. Engem is utasitottak mar vissza, de ez ilyen. Mindenkinek ugyse lehet tetszeni, a bokok jot tesznek az egonak, a bunkokat en se ertem.. Ram is irtam par tenylef ronda srac meg se irtam neki ezt... Kedvesen elutasitottam, bantas nelkul.. Sok a gyoker.

2016. aug. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fejem az nem egy modellfiúé, de a csúnyától szetencsére elég távol áll. A testem az pöpec.


Szóval a tízes skálán adnék magamnak egy erős 6,9-et :D

2016. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a tükörben (ruhában) magadat nézve felizgulsz, azaz tetszel magadnak, akkor nincs gond. Magas, vékony, hófehér fogazat, centis körmök, lányos vonalvezetés, lapockáig érő haj .. inkább az a gond, hogy vagy nem tudják eldönteni lány vagy fiú, illetve meg vannak zavarodva, hogy "ő most akkor?" xd Szerintem magaddal legyél szinkronban, a többi jön.
2016. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tartom magam szépnek, de viszont rondának sem :D Viszont nemrég sexchat közben belementem egy arckép cserébe, és a másik fél szerint igen is rohadtul cuki vagyok stb. Aztán megpróbáltam egy másik sráccal, Ő küldött képet először, és hát mit nem mondjak az az elég bamba pofájú, pattanásos, igénytelen srác volt. Mivel nem nagyon akartam megbántani, ezért csak annyit írtam hogy szép. Aztán küldtem én, de Ő meg nekiállt hogy milyen ronda a pofám meg ilyenek. Azt mondjuk már nem akartam írni neki, hogy bocsi nem tudtam hogy a csövesek az ideáljaid....
2016. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem rondaztak le, deha lenne ilyen biztos beintenek a sracnak azt mehet a francba:D akinek nem tetszem az ne nezzen ember, nem fuggok masok velemenyetol, nemis egeszseges:)
2016. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!