Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan kezelitek, ha egy lány nyomul rátok, vagy megpróbálnak összehozni titeket egy csajjal?

Figyelt kérdés
Haverjaim kitalálták, hogy szereznek nekem barátnőt, annak ellenére, hogy megmondtam nekik, hogy ez ilyen dolgaimat én intézem. Emellett, három, egymástól teljesen különálló csaj kezdett el hajtani rám. Barátnak tök jó fejek, meg bírok őket, de ők szerintem többet akarnának:/ nem tudja rólam senki, hogy meleg vagyok, mit lehet ezekkel a dolgokkal kezdeni?
2016. aug. 30. 00:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Persze jogod van eldönteni hogy beismered vagy nem, csak akkor ne sipákolj itt hogy nyumul rád 2-3 csaj.

Legalább nekik mond meg hogy másik lukra játszol.

2016. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem sipákoltam, csak kíváncsi voltam, más hogy viszonyul ehhez. A 10esnek meg köszönöm a normális, és tényleg alkalmazható válaszát. A legtöbb aki ide válaszolt, tényleg egy suttyó...
2016. aug. 30. 01:20
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Mondhatnád azt is, hogy nemrég megismertél egy lányt neten vagy bárhol, és akár milyen rövid ideje tart a dolog, kezdesz beleszeretni, ezért most nem tudsz elképzelni bárki mással kapcsolatot.
2016. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
mond el nekik, hogy a pasik jönnek be.
2016. aug. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak van igaza, aki azt mondja, hogy legyél kedves, odafigyelő barát. Akkor nem esnek beléd.

Lehetne jönni klasszikus kamuszövegekkel: "úgy érzem, nem tudok most kapcsolatot elképzelni", "úgy érzem, most magammal kell foglalkoznom", "jobbat érdemelsz, én nem vagyok elég jó", de akkor még inkább odalesznek, hogy majd ők megmentenek. Szóval viselkedj barátként. Nyomulni nyilván nem fogsz rájuk.

Egyszer úgy jártam, hogy egy lány nagyon keresett, találkozgatni akart, jóban is lettünk, aztán vagy fél év múlva borozgatás közben kicsúszott, hogy "hallod, nagyon tetszik egy srác a tanfolyamon, mit csináljak"? Először nézett egyet, aztán tök jó tanácsokat adott, a barátság meg folytatódott.

2016. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem és kész. Ha nem fogják fel, az ő bajuk.
2016. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15ösnek köszönöm, tarom magam ehhez :) 17es, nem nyílt ki a pofája a kis "csirának" de valószínűleg nagyobbra tudna nyílni, mint neked, te analfabéta, aki szomorú életének minden frusztrációját itt éli ki :)
2016. aug. 30. 11:52
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy itt a legnagyobb frusztrált.
2016. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Persze, kedvenc hobbim frusztráltnak lenni a gyakorin, nem mondtam még?
2016. aug. 30. 12:46
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyen helyzetekben azt szoktam mondani, hogy nem az esetem, vagy már alakul vmi mással :)


Nekem ezek be szoktak jönni :)

20A

2016. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!