Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni női ruhát(fehérneműeket is) , sminket és vibrátort. Azért kérdem mert én nem akarom hogy lássák még rajtam hogy meleg vagyok.

2016. aug. 30. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Uhm hát mond hogy a barátődnek veszed őket.
2016. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
vagy bnőddel vetetsd meg
2016. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
rendelj netről ennyi.
2016. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy kérj meg egy lányt h kísérjen el, h úgy tűnjön, te kíséred őt.
2016. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sminket, noi ruhat siman vehetsz senki nem fogja megkerdezni kinek veszed. az eladok kozt is csomo meleg fiu van. vibratort sztem csomo ferfi vesz, akar maganak akar baratnonek szerintem kicsit sem fog furan nezni rad az elado
2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég még volt egy szép barátnőd, miért nem segít? Meg eleve gondolom ezek neki mind megvannak, használjátok együtt :-P
2016. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én online rendeltem eleinte, de az első vibrátoraimért személyesen mentem el :D 2-t rendeltem egyből.

Fura volt kicsit, de semmi gáz, kérdezett egy nevet a 40-s nő mondtam bement hátra hozta a fekete zacskóban őket. Fizettem és távoztam, mintha kenyeret vettem volna. Ő naponta kiszolgál ilyenekkel embereket, a bolt maga mást árult, csak átvevő pontként üzemelt. Ennyi nem nagy dolog utólag, persze előtte én is izgultam mi lesz.

Ruhákat is lehet online, eleinte egy lány barátommal mentem vásárolni,segített, meg sminket választani... meg ő tanított sminkelni. Ma már egyedül járok ezekért, mivel már a hétköznapokban is női ruhában vagyok.

25/travi

2016. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!