Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualis kapcsolatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualis kapcsolatok hogy mukodnek pontosan? (Lent irok konkret kerdeseket, bocs, ha nagyon idiota kerdesek, de fogalmam sincs, hogy mukodik egy ilyen kapcsolat es nincs is homoszexualus ismerosom. )

Figyelt kérdés
Szoval van leosztas, hogy ki a "ferfias" es ki a "noies" a kapcsolatban, vagy nalatok maskepp mukodik? A szexben az igazi, behatolos szex nem hianyzik lanyok eseteben? Amit egymassal kezdeni tudtok, az olyan, mint a heteroknal az elojatek, nem? Illetve a fiuk eseteben azert az analis szex napi szinten nem fajdalmas? Ok, hogy neha-neha a hetetoknal is befigyel, na de hogy csak az van, hogy birjatok? Es valtogatjatok, hogy mikor ki melyik "oldalon" van? Marmint mindket felre sor kerul, vagy csak az egyikotok hatol be? Az igaz, vagy csak szereotipia, hogy kevesbe vagytok monogamak, mint a heterok? Es meg egy: aki biszex, es megallapodik egy monogam tartos kapcsolatban, annak nincs hianyerzete, hogy a ket nem kozul csak az egyik jut neki?
2016. szept. 1. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

A feltet kérdések 90% kapcsolatfüggő, így csak a sajátomon alapulva beszélhetek.

Van valamilyen szintű leosztás, egyikünk se maszkulin se feminin, bár egy kicsit kileng a maszkulin felé, így...

Ezt nem tudom nagyon értelmezni. Én meleg vagyok nekem nem hiányzik barátom bi, de lányokkal is csak anált csinál

Milyen a hetero előjáték? O.o

Nem fájdalmas mi előző pénteken 6szor feküdtünk le és semmi különös mert odafigyelünk egymásra így nincs baj.

Nekünk az anál és orál a szex, mi tökéletesen megvagyunk a vaginális nélkül, még a bi fiúm is mert szerinte büdös és nyálkás :D

Attól függ hogy ki mi, van aki csak ad, van aki csak kap, és van a köztes, mi nekünk pl péntek 2szer én őt, és 4szer ő engem dugot.

Ez jelen van, tény ugyanakkor ennek pszichológiai oka van amibe lusta vagyok bele menni, de ha szeretnéd lehet róla szó.

Fiúm bi de tökéletesen megvan a lányok nélkül, bár igaz hogy fiúk felé húzz jobban.

2016. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok, de fiú és csaj melegpár barátom is van. Engem is érdekelt a téma anno én is kifaggatam őket.

Fiúknál: az hogy ki milyen pozíciót tölt be, ez változó. Van aki csak az egyikért rajong, van aki mind2ért. Az én barátaim egy maximálisan aktív és maximálisan passzív fél, nincs náluk szerepcsere. Sztem hozzászokik a test az aktushoz, elmondásuk szerint minden nap szeretkeznek, ha ez fájdalommal járna, gondolom nem tennék. Teljesen monogámok. Ez sztem ugyanúgy embere válogatja, mint heterok közt. Sőtt az én, és ismerősöm ismerősei közt is minden melegpár olyan szép kapcsolatban él már hosszú évek óta, néha irigykedek, milyen nagy náluk az összhang, és a ragaszkodás.


Csajoknál pedig mivel a 21. Században élünk, rengeteg kelléket tudsz venni. Egy felcsatolhatós majdnem olyan hatást kelt, mint a behatolás, de az én barátnőimnek a 2 végű műpénisz a kedvencük, így egyszerre juthatnak el ugyan úgy a csúcsra és az is elég, ha csak az egyik fél mozog elmondásuk szerint. Szexjátékok nélkül igen, olyan csak mint egy petting. Ők is monogámok, már 11 éve vannak együtt.

2016. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi, ez tok erdekes! Lanyokkal is csak analt csinal? Ez is de fura! Mondjuk akkor erthetobb, ha megvan lanyok nelkul. Erdekes, h ennyire sok alkalom utan sem faj! Bar lehet, h eppen gyakorlat teszi a mestert... Ja es meg egy kerdes eszembe jutott: altalaban kiprobalja mindenki ellenkezo nemmel is, mielott rajon, hogy a sajat nemehez vonzodik? Vagy egybol tisztaban vagytok ezzel? Bar gondolom ez valtozo...
2016. szept. 1. 22:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Igen, a lanyoknal gondolom, hogy kellenek a kellekek. Erdekes ez, hogy fiuknal van, aki soha nem hatol be. De gondolom az oralis az nala is jatszik nem?
2016. szept. 1. 22:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Es a homoszexualis parok orokbefogadhatnak gyereket Magyarorszagon?
2016. szept. 1. 22:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen játszik. Elmondása szerint ő nem szereti annyira, mert sokkal nagyobbat tud élvezni ha a prosztatáját ingerlik. Nekem is vt olyan full hetero partnerem akinek nőként adtam prosztatamasszázst mert imádta. A párja meg nem rajong az análért, még az ujjazásért sem, de a nőkhöz mégsem vonzódik. Utóbbi volt csajjal, ő elég nehezen fogadta el, hogy meleg, és erőltette egy darabig a lányokkal való szeretkezést, vagy 20 lány után fogadta el csak. A párja a a passzív fél már tini kora óta semleges vt a csajok iránt. De ő sem nőies amúgy. Mind2 fullra olyan mint bámelyik hetero haverom, csak épp ők szerelmesek egymásba. De közösségben max csak fogják egymás kezét, tiszteletben tartják, hogy van akinek ez taszító. Én imádom őket, de eleinte nekem is fura vt, látni ahogy puszit adnak egymásnak, és enyelegnek, de mára megszoktam :D a csajok is ugyan olyanok, mintha heterok lennének, nem fiúsak vagy ilyesmi. Mind2 egy csinos csajos lány, maximálisan nőiesek. De ismerősöm leszbipárja pl sokkal fiúsabbak mind a 2en. Rövid a hajuk, és fiús a stílusuk is, de ők is jófejek, néha van h találkozom velük a bárunkba ahova bulizni járunk, bírom őket is.
2016. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal törvényileg fogadhatnak örökbe, csak nem mint házaspár, tehát nem lesz mind a 2 fél szülő. Egy egydülálló is fogadhat örökbe. De csajok esetében ez kicsit könnyebb, az egyik elsétál egy spermabankba. Az én barátnőimnek mind2nek van gyereke, mind2t együtt szülték, vagy hogyan mondjam, 6 éve az egyik, 2 éve a másik esett teherbe spermabeültetéssel szóval mind2jüknek van vérszerinti gyerekük, de úgy nevelik őket, mintha törvényes család lenne, vagy hogy mondjam....kicsit nehéz ezt megfogalmazni :D
2016. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Es a suliban/oviban nem vagjak a pofakat, hogy "mifele csalad ez..."? Gondolom ilyen szempontbol sajnos nem egyszeru az eletuk...
2016. szept. 1. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De valószínűleg. De kemény csajok, kibírják. A gyerkőcök is szépen vannak nevelve. Jelenleg még csak az egyik ovis, viszont ő magánoviba jár,azért ott jobbak a körülmények. Legutóljára amikor náluk vtam a kislányuk ovitársa ott aludt náluk, és csak ennyit mondott:

"Te olyan szerencsés vagy, hogy 2 anyukád van, apának nagyon büdös a lába, és szúraz arca"

Azthittem bepisilek a kiscsajon :D

Én ilyen szempontból sajnálom a melegeket, mert nagyon sokan azért nem merik felvállani, vagy éppen akár saját maguk számára is elfogadni, mert félnek a gonosz emberek hozzáállásától...engem nem érdekel, számomra az a fontos, hogy ki mennyire jó ember. Ha a saját fiam vagy lányom lenne meleg az sem zavarna, és arra bíztatanám álljon ki az érzései mellett, és büszke lennék rá, ha felválallná.

2016. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem fáj az anal csak a legelső alkalmak mert hozzá kell szoknod. Barátom csak anált csinál és mindig aktív, azaz ő adja, de miután én uni vagyok ami mindkettő oldal, így engedi hogy én is megdugjam, neki is fura volt az elején mert több mint 1 éve nem dugtak meg őt, pedig anno egy néger 26 cm-essel is volt dolga.
2016. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!