Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem zavarja a passzívoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a passzívokat, ha elnyomják őket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az összesre vonatkozik ez, de a többségre úgy vettem észre, hogy igaz. Nem zavarja őket, hogy előbb kérnek a seggükről képet, mint az arcukról, nem zavarja őket, hogy úgy beszélnek velük, mint ahogy kutyákka se szoktak és az se zavarja őket, amikor az aktív minden gondolkodás nélkül rávágja, hogy biztos élvezni fogja a passzív, ha megdugják.
2016. szept. 3. 14:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Passzívként szoktam meghatározni magam, de néha úgy érzem csak valami tévedés lehet mert nem vágyok egy aktívra se. Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 3. 16:35
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem azért van mert az emberek alárendeltek (bár az is jelen van, de aránytalan ez így még) sokkal inkább hogy a melegek része túl szexualizálodot és elfelejtette mi az az intimitás, csak azt tudja hogy a seggével hogy kell egy farkat megszerezni, de nem azt hogy hogy kell valakinek a szívét elrabolni, aztán 5-10 év múlva sírni fog a szája hogy senki a közelébe nem megy mert már nincs olyan feneke.
2016. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%

Na akkor mondom a "tutit"...

Mert sok passzív csak arra vár hogy valaki végre megdugja őket és semmi más nem is igazán fontos, ha ez az ára

2016. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is passzív vagyok, de nálam alap dolog, hogy egyenlők vagyunk. Én nem vagyok valami tárgy akit bárki kénye-kedve szerint használhat.
2016. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, nálad ez miben nyilvánul meg? Ha például kérnek a fenekedről képet mit válaszolsz?
2016. szept. 4. 14:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hagyom magam elnyomni
2016. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!