Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok ti szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok ti szeretitek az ilyen passzívakat?

Figyelt kérdés
Akiket nem lehet könnyen megkapni, kéretik magukat és küzdeni kell érte.

2016. szept. 9. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Semennyire.

Ha kapcsolatról van szó, akkor azt preferálom, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, és nem azt, aki egy megjátszott alakításért "na, egye fene, járjunk" címmel jön össze velem.

Eleve aki kéreti magát, az így vagy úgy, de hazudik az érzéseiről. Ami nálam kizáró ok, akár fiú, akár lány az illető.

F bi

2016. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 moonlightsentinel ***** válasza:
86%

Egyetértek az elsővel. Nekem se ez minden vágyam, egy kapcsolat a kölcsönösségről szóljon, ne arról, hogy az egyik fél kéreti magát, a másik meg fut utána. Ha velem akar lenni, akkor mit kéreti magát? Ha meg nem akar, akkor meg nincs miről beszélni. Jobban szeretem az őszinte viselkedést.

21 f

2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

én nem úgy hívom, hogy kéretem magam, hanem idő kell míg valakiben megbízom. ezt pedig kevés pasi várja ki, szóval a válaszom: nem szeretik az ilyen passzívokat:)

22f

2016. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha a harmadik válaszoló verzióját akartad megkérdezni, akkor én szeretem, nem szoktam elkapkodni a dolgokat, nem kell elsietni semmit. Viszont ja ha kéretés alatt az ilyen játékokat érted, hogy akarsz velem beszélni, de nem írsz, mert milyen már hogy te írsz és nem téged keresnek mindig akkor kösz nem, szeretem ha a másik is fektet energiát egy kapcsoaltba nem csak az egyik fél, persze ja ez nem jelenti azt hogy le kell feküdni egymással az elején.

25/F

2016. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
nem. nem macska-egér játékra vágyom hanem egy fiúra, akivel vagyok annyira összhangban, hogy ne legyen erre szükség. és aki ugyanúgy kimutatja amit érez és önmagát adja, ahogy azt tőlem is elvárja.
2016. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

A 3. válaszolóval értek egyet. Én ráadwsul még elég félénk is vagyok és nem szeretném ha csak szexért szeretne velem valaki összejönni


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Az első randi egy vacsora volt egy kellemes étteremben.

És nem az első randin nem volt sex, sem orál, semmi csak egy mosoly a végén.

A 2. randin volt egy csók mielőtt beszálltam a taxiba.

A 3. randi után volt sex az ő lakásán, szeretkeztünk mert kívántuk egymást.

És utána még vagy 3 hónapig randiztunk, mire megkért hogy költözzek hozzá, hogy tekintsük kapcsolatnak.


Olyat soha nem csinálok hogy nem írok vissza valakinek ez otromba dolog.

2016. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akit könnyen meg lehet kapni, ha már így fogalmazunk, az nagyon akarja.

És lehet, hogy csak azért keres, hogy egy friss húskerüljön a palettára.

Azt gondolom, aki nem könnyű eset, de lépésenként el lehet jutni nála messzire, az tudja, hogy a választási folyamat része az, meg akarja ismerni a másik embert, akivel szexelni fog.

Kivéve az alkalmizást, mert ott nincs kérdés, mindketten azt akarják, hogy kevés ismerkedés után szexeljenek, aztán mindenki megy a dolgára.

2022. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!