Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem megalázó nektek, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megalázó nektek, amikor heteró férfiak írnak, mert azt hiszik lányok vagytok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem az emberi méltóságomat tiporják sárba. Ki van írva a kategóriacím, de ők azt magukra nézve nem tartják elolvasandónak, mert csak egy lány kereshet férfit, hiszen melegek nem is léteznek. Mondhatbám, hogy ki kéne tiltani azokat, akik nem tudnak a kozösséghez alkalmazkodni vagy át kéne ezt a kategóriát tenni, de tudom, hogy nem lesz belőle semmi. A moderátorok ugyabúgy asszisztálnak a homofóbiához. Lásd csak például kérdésfeltevésnél a szöveget, hogy a teherbeeséses dolgokat ne itt kérdezd.
2016. szept. 11. 14:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Most ez komoly?

Éppen félre is olvashatja bárki. Nem megbántani akarnak téged, pusztán tévednek. Azért a kettő nem ugyanaz.

2016. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
A teherbeesés rész pedig minden szexualitás kategória alatt ott van, nem kizárólag a homoszexualitás alatt.
2016. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
El se olvassák, ne hülyéskedj már. Érdekes módon melegek még sose küldtek levelet heteró férfiaknak, hogy hát félreolvasták.
2016. szept. 11. 14:39
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

És mégis honnan veszed, hogy soha? :D


Plusz még szerintem az sem bűn, ha valaki figyelmetlen. Választ is szoktak írni. És?


Érteném a haragodat, ha szándékosan sértegetne bárki, de most egy egyszerű tévedésen idegesíted magad.

2016. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát van benne tévedés is, hiszen tévedett a nememet illetően, de a kőkemény heterocentrikus homofóbia miatt tévedett. Magától értetődőnek tartja, hogy ha valaki fiút keres az lány. Ez bizony homofóbia.
2016. szept. 11. 14:52
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Engem az idegesít hogy ha válaszolok és jelzem is,hogy fiú vagyok, akkor is rám írnak mert lánynak hisznek.
2016. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez is megtörtént sokszor. Aki az ilyen emberekre azt mondja tévednek, azokat már ugyanúgy kinevetem, mint a levélírókat.
2016. szept. 11. 15:04
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Na igen, az ilyenek nem tévednek. Meg a kérdésekben is mindig, MINDIG egfyértelműen érthető hogy ha két fiúról van szó+ a kategória.

Aki ezek után csajnak hisz az idióta, és nem tudja értelmezni azt amit olvas.

2016. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Most komolyan ennyire sértő ez nektek?

Engem meg férfinek szoktak nézni a modorom miatt :D

Soha nem sértődtem meg rajta, pedig azért lássuk be, egy nő azt szereti, ha nőiesnek gondolják :D

2016. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem sértő. Egyértelműen az ő vilgnázetébe én nem férek bele.
2016. szept. 11. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!