Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaha megbocsájtást nyerhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha megbocsájtást nyerhetek? 16 évesen szadiztam egy 14 éves meleg fiút, azonban titkon nagyon tetszett, vele akartam lenni, és amikor vele töltöttem egy kis időt, után mindig elkezdtem magam és őt is utálni.18f

Figyelt kérdés
szadiztam egy ideig majd ismét barátkoztam majd megint szadiztam... a végén mikor újra barátkozni akartam elutasított, átnézett rajtam, én mindenkinek elmondtam hogy meleg, aztán otthon sírtam nagyon sokat annyira hiányzott... szerintetek valaha vezekelhetek ezért a bűnért? Nem tudok magamnak megbocsájtani... és sokat gondolok rá. valaki elmondaná miért tettem ezt? Egyébként mi napig nem érzem magam melegnek, tudok szexelni lányokkal... de az biztos, hogy örökké bennem fog élni az első szerelmem emléke, és mindig ott lesz milyen szép is lehetett volna.... mit tegyek? hogy vezekeljek?
2016. szept. 14. 02:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
az hogy mindenkinek elmondtad hogy meleg kit érdekel? az emberek akik ismerik őt vszeg megtudták volna egyszer, ha nem fogadják el akkor idióták ha meg igen akkor igen.. egyébként elég hülye voltál már bocsánat, ezt te is tudod..viszont amellett hogy az voltál okozhatta egy kis tudat alatti dolog..tetszett hogy meleg de tudtad hogy más ezt nem fogadná el vagy kinevetne és emiatt inkább bántottad, vagy azért hogy tudd mi lesz akkor ha bántod vagy azért mert egyszerre szeretted is volna azt érezni hogy melletted van és azt is hogy te nem vagy meleg vagy biszex, én erre tudok gondolni...vezekelni szerintem pedig úgy tudsz hogy addig kéred a bocsánatát és addig hajszolod az illetőt amíg meg nem bocsáltja neked ezt az egészet ami vszeg baromi nehéz lesz. de azért ne menjen a dolog bíróságig:D és lehetőleg ha sikerül összehozni ne cseszd el megint.
2016. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az a valóság, hogy amikor együtt voltunk akkor nagyon egy síkon mozogtunk. marha jó barátok voltunk. és ehet az volt hogy egyszerre szerettem is és nem akartam meleg lenni... de am most sem szeretnék. vagyis hangosan ki sem tudom mondni hogy esetleg meleg vagyok. de nem is vagyok biztos benne mert amint mondtam, sikerült már nővel is, bár megmondom frankót kifejezetten kis mellű csajjal voltam, és a melle így is eléggé lehangoló volt... Szted még van remény hogy megbocsájt? én már nem is oda járok suliba ahova még ő de ha megbocsájtana, én mindent megadnék azért. és bevallnám neki mit éreztem és érzek... elszúrtam tudom :(
2016. szept. 14. 02:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad és írd meg neki ezeket így. Biztos jól fog esni neki, hogy tudja legalább, hogy kedvelted, stb. Bocsánatot kérni mindig lehet. Az, hogy elmondtad meg szemétség volt. Nem is kicsi.
2016. szept. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy szeretsz egy fiút, nem azt jelenti, hogy meleg vagy. Mivel írtad, voltál nőkkel, ebből nem derült ki, hogy tetszenek is neked, de ha igen, akkor simán lehet, hogy biszexuális vagy. Szerintem is addig kérj bocsánatot, amíg meg nem bocsájt, ha pedig azután sem akar, hát törődj bele, de azért zaklatásig meg bíróságig már nem kéne elmenned szerintem se :DD Sok sikert
2016. szept. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot tőle. Jobbat nem tudok.
2016. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg...mi lenne, ha őszinte lennél?

Őszintén bevallani az érzéseidet és bocsánatot kérni.

Így talán menni fog.

Mindent bele!

2016. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy írták mások is. Írj neki őszintén. Megbocsájtani egyszerűbb 1-2 év után, mint frissen sebezve. Ha érted mire gondolok. Főleg, hogy őszintének tűnsz. Én szívesen megismernélek pl.
2016. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a miértre van válasz. Sok olyan fiú van, akiben van meleg hajlam és ezért másokat akikben szintén van piszkál, hisz kísértést lát bennük, stb. Ezért szokták mondani hogy pl a legnagyobb melegek ellen szóló emberekben van meleg hajlam és ezt én is így gondolom. Volt egy osztálytársam. Tele volt tetoválva meg minden. Aztán kb fél éve egy meleg társkeresőn szembe jött velem a képe. Mikor megláttam azt hittem kamu, de mivel a mailcíme a vezetéknevéből képzett cím volt (amire várta a képem) így tudtam, hogy nem kamu. Közbe meg ő volt a legnagyobb meleggyűlölő...
2016. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot őszintén, mond el ezeket amiket itt leírtál és hogy azért bántottad mert te sem tudtad magadban elfogadni ezeket az érzéseket és hogy sajnálod. Szerintem ezt inkább élőben tedd mint írásban mert ha nem is bocsájt meg utána amit írtál megmarad és még visszaüthet..szerintem az hogy voltál lánnyal is nem sokat jelent, énis voltam, volt több mint egy évig barátnőm mégis 18 éves koromban szembenéztem vele hogy tetszenek a fiúk is és igazából azóta sokkal inkább a fiúkhoz vonzódom testileg és érzelmileg. sok szerencsét ;)
2016. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén megbántad, kérj tőle bocsánatot.
2016. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!