Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik meleg, aki szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik meleg, aki szívesen találkozna valakivel, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Tehát nem problémázik például azon, hogy mindketten aktívak, hanem örül, hogy tetszik neki és találkozna. Elméleti a kérdés, nem kérek privát üzenetben jelentkezőket.
2016. szept. 24. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen vagyok :)
2016. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, attól még lehetünk jóban
2016. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2016. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Második, hogy értetted, hogy lehettek jóban? Mindenkivel hajlandó vagy találkozni, akivel lehetsz jóban?
2016. szept. 24. 13:55
 5/11 youngboy26 ***** válasza:
100%
De a végén nem szexre kerül a sor, hogy örüknek, megvannak egymással, valamelyik beadja a derekát és átáll a másik szerepbe!
2016. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hanem mire kerül sor? Barátkozáshoz nem kell, hogy tetszenek egymásnak a felek.
2016. szept. 24. 14:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nekem, hogy az eddigi válaszolók se szexelnének azzal aki tetszik, csak találkoznának. Én a síró és röhögőgörcs között vergődök. Vígjátékba illő, ahogy visszautasítotok egy tökéletes pasit, mikor megtudjátok, hogy rossz a szerepe. Nem is csodálkozom, hogy a legtöbben nem tartják normálisnak a melegeket. Nem is azok.
2016. szept. 24. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a világon minden ember ilyen, hogy szívesen találkozna olyan valakivel, aki tetszik neki. :D Aki nem így tesz, annak vagy van párja, vagy egyszerűen bolond.


Kérdező, fogalmazhatnál kicsit konkrétabban is, mert a kérdésedből az nem derül ki, hogy mi célból találkoznánk szívesen? Bélyeget gyűjteni, sörözni, beszélgetni? :D

Ha csupán szexelni, akkor valóban fontos, hogy olyan legyen a szexuális szerep, hogy a másikhoz passzoljon.

Ha viszont komoly kapcsolat céljából találkozol, akkor a szexuális szerep egy mellékes dolog, meg különben is, ha összejössz valakivel, akkor (normális esetben) csak egy bizonyos idő után kerül sor a szexre, sőt egyáltalán a szex mint beszélgetős téma sem kerül szóba egy ideig.

Engem pl. egy ismerkedésnél jobban érdekel, hogy az adott fiú pl. mit dolgozik, mennyire művelt, mennyire intelligens, mennyire megbízható, mennyire szeret takarítani, hasznos dolgokkal tölti-e a szabadidejét, nem-e túl lusta, dolgozik-e normálisan, van-e normális munkhelye, be tudja-e osztani a pénzét, tud-e spórolni vagy minden pénzét elb**ssza, hogyan viszonyul másokhoz, hogyan kezel egy konfliktust, mennyire hirtelen haragú, van-e benne felelősség stb stb stb. Szerintem ezek egy cseppet fontosabb dolgok mint az, hogy valaki hogy szexel...

2016. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Kérdező, fogalmazhatnál kicsit konkrétabban is, mert a kérdésedből az nem derül ki, hogy mi célból találkoznánk szívesen?"


Mindegy milyen célból, mondhatod azt is, hogy szívesen találkoznél sörözés céljából. Csak legyen igaz. Az eddigi válaszolók, akik állítólag találkoznának haverkodásból, szerintem nem mondanak igazat. Az ember nem szokott találkozni idegenekkel, hogy majd hátha jóban lesznek. És főleg nem melegekkel. Heterók is ugyanúgy tudnak batátkozni.


"Ha csupán szexelni, akkor valóban fontos, hogy olyan legyen a szexuális szerep, hogy a másikhoz passzoljon."


Itt csak magamból tudok kiindulni. Számomra teljesen mindegy a másik szerepe, rugalmas vagyok. Most persze nem fogok úgy tenni, mintha meglepődnék a válaszodon, eddig is tudtam, hogy így gondolkoztok.


Az egész meleg társadalom részt vehetne egy komédiában. Találkozik két tökéletes pasi a melegbárban. Egyik elhívja a másikat valami félreeső helyre. Elkezdik nyalni, falni, szopni egymást. Majd az egyik megszólal. Gyere, megduglak! Mire a másik, azt hittem te vagy a passzív. Akkor sztornó az egész, felöltözés és viszlät.


Biztos ismered a homofóbok körében elterjedt nézetet, hogy két ellentétes nemű illik csak össze. Egy homofóbot még meg lehet talán győzni, hogy nincs így, de egy meleget nem lehet meggyőzni arról, hogy nem csak két ellentétes szerepű ember illik össze.


"Ha viszont komoly kapcsolat céljából találkozol, akkor a szexuális szerep egy mellékes dolog,"


Ez azért érdekes, mert az egyik válaszoló privát üzenetben elmondta nekem, hogy


"amit szeretnél azt nem kapod meg, hosszútávon nem elégülsz ki"


Arra volt ez neki a reakciója, hogy azt mondtam nekem mindegy a másim fél szerepe.


Remélem sikerült olyat is mondanom, amin lesz, aki elgondolkodik.

2016. szept. 25. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok.
2016. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!