Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha nem merev falú az utazótásk...

Ha nem merev falú az utazótáskám, és emiatt túllépi az 55x40x20-as határt (konkrétan a 20 centis oldal nagyobb, a többi rendben van), viszont ha kicsit összenyomom, akkor meg simán belefér, akkor azt felengedik a gépre, ugye?

Figyelt kérdés
Tehát mivel nem merev falú, így kidudorodik a táska, de be lehet nyomni a fenti méretek közé. Nem kötnek ebbe bele ugye?

2014. jan. 10. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
1500 alkalommal le lett már írva, hogy ha a keretbe belefér, felviheted, ha nem, akkor nem. De kérdezze meg valaki minden nap, mert visszaolvasni az már luxus.
2014. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a ryanair-nél úgy hallottam szoktak "kukacoskodni", és nem akarok emiatt fizetni. A kérdésem arra vonatkozik, hogy fogják-e engedni, hogy nyomkodjam az oldalát, hogy beleférjen, csak azt mondják, mielőtt még nyomkodni kezdeném, hogy bocsi, nem fér bele, fizess.


Nem kell rögtön lehurrogni, nem értem miért baj, ha szeretnék mindenre felkészülni, pláne hogy először utazom repülővel.

2014. jan. 10. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*vagy csak azt mondják
2014. jan. 10. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem én hogy fel akarsz készülni, de ilyen kérdésekre csak éles helyzetben kapsz választ. Ha szerencséd van, bele tudod nyomni a keretbe, akkor felengedik, gond nélkül. Ha nem, akkor pedig fizetsz a feladásért. Nekem kicsit kisebb kézipoggyászom van a megengedettnél, így nem ér meglepetés legalább.
2014. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj, mert lecsökkent a méret már csak 40*30*20 lehet vagy VIP tag legyél.
2019. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!