Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ún "passzív" melegek miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ún "passzív" melegek miben lelnek kielégülést?

Figyelt kérdés
Kissé hülye helyzetben vagyok, mert 40 fölötti biszex fickóként nagyon tapasztalatlan vagyok a fiúszex terén. tetszenek a srácok is, bár eddig mindig heteró kapcsolatok voltak. Most előjött a látens meleg énem, regisztráltam a planetromeon és ott olvasom mindig, hogy le van osztva, hogy ki aktív ki passzív. Eleve fura nekem ez a saját magunk bekategorizálása, de oké. Viszont tényleg érdekelne, hogy a passzívak mitől élveznek el?

2016. szept. 26. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a prosztata izgatasaval el lehet élvezni anélkül hogy a farkahoz ernel a másiknak,és amikor dugod akkor ettől megy el a masik jobb esetben,vagy max utána kivered neki vagy les.opod
2016. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bennem van a barátom farka, nyalja, masszírozza a lyukat, veri a farkam, leszop...minden jó:D
2016. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Passzív biszexként abban, hogy kielégítem a partnerem.

Akár ha leszopom vagy megszopat, vagy ha megdug. Az a lényeg, ha tetszik neki, ha élvezi amit csinálok, ha ettől belém vagy rám élvez - legyen az szájba vagy fenékbe - nekem már "kielégülés", a többit én megoldom.

Sub beállítottságomnak köszönhetően ha "használ, kihasznál", nekem már az is "kielégülés", bármennyire is furcsa ez egy átlag embernek.

2016. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor dug elmegyek.

Előtte kiny.al de nem mindig, szopni én szoktam nem ő, nem is igénylem, de néha csinálja, az is ugyanolyan jól esik.

A csókolózással kezdünk, aztán amire vágyunk azzal folytatjuk.

De nem ő szokta kiverni nekem, simán elmegyek a dugástól.

2016. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
el tudok élvezni attól ahogy kefél mint egy csajt....
2016. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, hogy benned van egy farok, hogy érzed ahogy mozog benned, hogy kiszolgáltatott vagy :) 21 passzív
2016. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!