Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy meleg srácba! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon kedves és megértő volt velem. Amikor mindenki ellenem volt, ő egyedül kiállt értem és megvédett. Amikor beszélgettünk, úgy éreztem, zavarban van és bejövök neki, de arra gondoltam, hogy ezt magának sem meri bevallani.

Sokszor mondogatta nekem, hogy milyen szépnek és csodálatosnak tart, flörtölt velem! Aztán egyszer azt mondta, hogy ha hetero lenne, akkor járna velem, mert tetszem neki. De mégis mire vélhetném ezt? Én nem mondanék ilyet egy lánynak az tuti (hetero lány vagyok) hogy ha leszbi lennék, járnék vele. Amikor ezt mondta, akkor ölelgetett és puszilgatott, majd szájon is csókolt, többször is!

Viszont mindig is azt állította magáról, hogy sosem vonzódott a lányokhoz, egyáltalán nem érdeklik. És mások is így ismerik. Abban meg biztos vagyok, hogy tisztel annyira, hogy nem szórakozik velem. Azt tudni kell róla hogy nagyon nyílt személyiség és kedves mindenkivel.

Áltassam magam azzal, hogy van esélyem? Lehet hogy "csak" baráti érzései vannak? És az lehetséges, hogy fél beismerni, hogy bi, ha eddig egész életében melegnek ismerte magát?

Meleg srácok, mi a véleményeteket? Kérlek segítsetek. Annyira tisztelem őt, hihetetlen ember. Veszteség a lányoknak (mint a legtöbb meleg ember). Olyan szomorú vagyok.


2016. okt. 8. 06:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*véleményetek
2016. okt. 8. 06:09
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem beszélj vele és kérdezd meg , hogy meg próbálnae egy kapcsolatot veled légy őszinte hozzá és nyitott volt már példa arra ,hogy egy meleg srác bele szeretett egy lányba és most 2 gyerekük van boldog házasságban élnek . Szerintem egy próbát megér ! Esetleg ha félsz a vissza utasítástol gondolj csak bele egész életedben bánni fogod hogy nem kérdezted meg és ráadásul még bokolni is szokott hát én a helyedben meg próbálnám . Mindent bele csak bátran írj ha már beszéltél vele sok sikert ha meg teszed ! ( 20 L )
2016. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igazság szerint azóta már úgy érzem, reménytelen, mivel távkapcsolatban van egy sráccal hónapok óta, aminek azt hittem, mostanában vége lett, de kiderült, tévedtem.

Komolyan előfordult, amit írtál? Egy meleg srác elvett egy nőt? És tényleg boldogok? Azelőtt sosem volt lánnyal?

2016. okt. 8. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem volt lánnyal ! És tényleg meg történt :) azóta is együtt élnek boldog házasságban.
2016. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen szerencsések :)

Bárcsak nekem is lenne esélyem... :(

2016. okt. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!