Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lettem ilyen? Elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen? Elég rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Van egy legjobb haverom, aki elég visszahúzódó meg minden, kissé ellentétek vagyunk... nehezen indult a kapcsolatunk is, azért értünk eddig el mert soha nem adtam fel, nagyon meg akartam szerezni, szerelmes volt belé az első percektől. Próbáltam többször közeledni, tudtára adni, hogy mit érzek. Ölelgettem, eleinte hagyta, majd kibukott rám. Ő szerintem heteró... kicsik az esélyek hogy másképp legyen. Nem igazán akarom elfogadni ezt, küzdeni se akarok, mert úgy látom nincs miért. Mostanában azt veszem észre magamon, hogy már nem vonz annyira a személye, nem akarok mindenig vele lenni, az a szerelmi szikra is mintha eltűnt volna. De attól sokat gondolok rá (szinte mindig), és ha arra gondolok hogy átölelem, vagy ha mikor talizunk megérintem kellemes érzés fog el.

Én feladtam magamban ezt a kapcsolatot, de nem is akarom közben elengedni. Fogalmam sincs mit tegyek. Rosszul esik ha nem találkozunk, de nem akarok kezdeményezni, elegem lett hogy 99%ban én hívtam mindenhova. Most hogy én nem csinálok semmit, 1 hete nem találkoztunk. Felhívott, dumáltunk, fel is akart egyszer jönni, de nem értem rá, azóta nem keres. Én kellett volna ezek után keresnem? Lehet, de ha nem tettem, ő miért nem lépett? Én régen milliószor voltam fordított helyzetben, de állandóan kerestem.

Nem tudom mit kéne tennem, vágyom egy szerelem után ami nem lehet az enyém, amit már csak kissé érzek. El akarok dobni egy barátot, és egyedül lenni inkább, de képtelen vagyok rá. Mindkét megoldás rossz. Ti mit tennétek?


2016. okt. 9. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Milyen értelmes válaszokat szoktál mindenhova írni. De köszönöm, feldobta a napom az hogy láthatok olyan embereket akik ebben élik ki vágyaikat :D

Most biztos ideges leszel ezt olvasva, és azon agyalsz, hogy miként vághatnál vissza. Kérlek ne pocsékold az erődet, mert ha a te neved alatt érkezik hsz nem olvasom tovább :P Pápá

2016. okt. 9. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlfogod élni. Én is igy voltam anno
2016. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu :D
2016. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia.

Azt javaslom, mondd el neki, hogy mit érzel. Ő majd eldönti, hogy szeretné-e ezt folytatni veled, vagy sem. Nem tehetsz mást, mint hogy elfogadod a döntését.

Ha ő is szeretné veled, nyertetek, mindketten.

De ha ő nem meleg, vagy mégis az, de nem szerelmes beléd, az ellen úgysem tehetsz semmt, csak elfogadod.


Ha nem folytatná veled, bármi okból, akkor csak barát marad, akit kedvelhetsz, de szeretni mást kell, hogy találj. Persze, megeshet, hogy egy ideig a barátod sem akar majd lenni, főleg, ha hetero. Ez az ő döntése. Ha tiszteled, minr barátot, ha szereted, elfogadod a döntését.

Nem lenne szép, ha továbbra is nyomulnál, "rámásznál", erőszakoskodnál.

Ha nemet mond, lépj túl ezen a dolgon, és keress olyat, aki igent mond. :)

(Sok társkereső is van a neten, meg bulik.... )


Sok sikert. :)

2016. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. Elmondom az én szitumat, ha nem gond :)

Én lány vagyok és úgy fél éve beleszerettem a legjobb barátnőmbe. Ő hetero, talán kissé biszex. Persze az ölelés ment nálunk is, de nem olyan gyakran, mint én azt szerettem volna. Egyszer volt egy pillanat, amikor talán ő is belém szerethetett volna, de...később kiderült, hogy már beleszeretett egy fiúba. Próbáltam neki minden erőmmel segíteni, aztán egyre jobban összeroppantottak ezek a fojtogató érzések és az a rideg bánásmód, ahogyan elutasít, végül kiábrándultam belőle. És azóta olyan elveszettnek érzem magamat.. Most meg kezdek újra beleszeretni a volt szerelmembe (fiú), amit meg már nagyon nem akarok! 7 évig szerettem és mikor végre sikerült kiszeretnem belőle, akkor jött a barátnőm és most ismét ő...ez sok... De amióta már kiszerettem a barinőmből, a barátságunk csak mégjobban erősödött, de ennek csak örülök :) Viszont ha a régebbi szerelmes érzésre gondolok iránta, akkor elfog a melankónia és üresség érzet. Ismét el vagyok veszve.

A lényeg, hogy elengedtem és hagytam veszni ezeket az érzéseket, én így tettem. És most olyan ürességet érzek magamban, mintha kitépték volna a szívem felét, mégsem tudok sírni, mert valami visszatart. De iszonyúan fáj... Szóval ha akárcsak egyszer is esélyt látsz rá, hogy feléledjen benned a szerelem és ő is hajlik affelé, akkor kérlek ragadd meg. Én nem tettem...

15/L/bi

2016. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Főleg az utolsó lányét!

Megpróbálom és nem adom fel! Köszönöm :)

2016. okt. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!