Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg ennyire idegesítő lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire idegesítő lenne?

Figyelt kérdés

Nem olyan túl régóta vagyunk együtt a barátommal és az elmúlt időben sokat hangoztatja, hogy szerinte túl kedves vagyok. Valamint túl sokat érintem meg vagy megölelem. Erről nem tehetek, alapból ilyen vagyok :D Szerinte túl érzéki vagyok az ágyban is és nem mindig tudja átvinni vadba a dolgokat, mert egyszerűen nem akart azzal megbántani, hogy azt mondja, hogy túl gyengéd vagyok, de kimondta, mert nem lehet másképp erről normálisan beszélni.

Szereti ahogy vagyok, csak kicsit legyek mondjuk kevésbé ölelgetős vagy éppen kedves mert kicsit rossz összeállítás.


19/F


2016. okt. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Wow, romantikus vagy. Szörnyű!XD

Én örülnék, ha találnék egy ilyen fiút magam mellé, akivel mindig bújhatnánk. :/

Először is szerintem ez jó tulajdonság, nem értem őt, másodszor meg szerintem ez a személyiségedhez tartozik. Mintha valakinek megmondanánk, hogy ne legyen olyan bőszavú vagy ne legyen komoly, viccelődő stb. Ezt persze csak megbeszélni lehet, ti meg próbálhattok alkalmazkodni a másikhoz, de szerintem néha az ellentétek csak nem vonzzák egymást...

20/f

2016. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne bajom 1 ilyen ölelgetős lánnyal,még ha bújós akkor sem,mert én is az vagyok,de az ágyban romantikus,és vad is. Szal szeretkezem is ,meg b.a.s.z.o.k is.
2016. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Ez cuki, hogy ilyen vagy, de azért tényleg néha egy vadabb szex baromira jó. :3
2016. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a párommal a mindennapokban sokszor ölelgetjük, csókolgatjuk, simogatjuk egymást, de amikor szexelünk, ott nincs helye gyengédségnek, csak az állatias vágyak kielégítésének.. Lehet, hogy nektek is meg kéne próbálnotok az érzelemmentes szexet. ;)


26f m

2016. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!