Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan aktív, aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aktív, aki azt állítja magáról, hogy alkalmi szexben vagy esetleg kapcsolatban is csak a saját élvezetét keresi, nem tartva fontosnak a passzív akaratát?

Figyelt kérdés
A kérdés kizárólag a http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__.. kérdést már elolvasottakhoz szól!
2016. okt. 16. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Talán normális partnert kellene keresni.... mert igenis van akek csak szex esetén a saját kielégülése fontos...
2016. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2016. okt. 16. 12:43
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fognak jelentkezni, hogy "igen, én egy emeletes nagy tuskó vagyok, akit nem érdekel a másik".
2016. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Pedig a másik kérdésnél tulajdonképpen megtették.
2016. okt. 16. 12:47
 5/75 anonim ***** válasza:
38%
Én a másik kérdésnél válaszoltam, de félreértettél. Nem aktív vagyok, és sok férfi ágyában megfordultam, de mind a vad szexet szerette. Ezt a passzívnak el kell fogadnia.
2016. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Nem kell kizárólag magadra gondolni, volt ott elég másik válaszoló, akin tisztán látszott hogyan gondolkozik.
2016. okt. 16. 13:00
 7/75 A kérdező kommentje:
És milyen indok nélküli kinyilatkoztatás, hogy el kell fogadni? Én többször volt, hogy szex közepén hagytam ott a másikat és köszönöm jól megvagyok.
2016. okt. 16. 13:02
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
A passzívak azért passzívek, mert élvezik, ha dugják őket, szóval mindegy, hogy törekszem arra, hogy élvezik vagy sem, ők élvezni fogják, állatként meg nem kúrok senkit, mert azért annyi civilizáltság van bennem, hogy nem egy lyukat látok a másik félben és ha rám szól, hogy finomabban, akkor nem azt mondom, hogy KUSS RIBAN€, hanem lassítok, a méreteim miatt meg amúgy se tudok olyan hú de nagy kárt tenni egyetlen felnőtt férfiban sem, szóval kb. teljesen mind1 mit teszek, épp ezért nem is nagyon figyelek oda a másikra. Ha valami a figyelmemet igényli arra figyelek, egy 2 lépésből álló mozdulatsor ismétlése nem igényli a figyelmem.
2016. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mennyire valósul meg az odafigyelésed a szexpartnereid szerint.
2016. okt. 16. 13:26
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak tudatosan nem arra törekszem, hogy neki rossz legyen, akkor nem lesz az, szándékosan pedig nem okozok fájdalmat. Próbáld csak ki mennyire hangulatölő, ha percenként megkérdezed, hogy "ez most jó?", "ezt élvezed?", "jól csinálom?" - mintha csak egy színész kiszólna a színpadról a rendezőnek és megkérdezné, hogy jó-e a műsör? Egy férfival dugni olyan, mint a paprikás krumpli főzés, vagyis hacsak direkt nem rontod el, akkor az jó lesz.
2016. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!