Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az oka annak, hogy összessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy összességében még a barátkozás is nagyon nehéz, bonyolúlt dolog rengeteg homoszexuális embernél? 23F

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor tapasztaltam, hogy nagyon nehéz még a barátkozás is homoszexuális emberekkel. Bár szerettem volna, még az iskolában sem voltak homoszexuális barátaim, mert mindenki nagyon zárkózott volt és óvatos.


Nagyon fájt a lelkemnek, amikor "eredendően, szinte egyből" elkönyveltek engem egy olyan embernek, aki "biztosan nem megértő". Pedig ez egész egyszerűen nincs így. Sokan nem ismertek engem, de arra hivatkozva, én a lányokat szeretem, kijelentették, "akkor én biztosan nem vagyok toleráns". És volt olyan ember, aki ezt a szemembe is mondta, pedig valójában semmit nem tudott rólam.


Természetesen megértem és elfogadom az olyan indokokat, mint a "ez magánügy", "a társadalomból sokan nem értik meg ezt a dolgot", "nem merem rád bízni ezt a titkot" és nekem ezt kötelességem elfogadni. De egész életemben azt éreztem, engem kizárnak minden közösségből és ez tényleg nem volt jó érzés. Teljesen kirekesztve éreztem magam és nagy szükségem lett volna barátokra, mint ahogyan most is.


De ez akkor volt különösen rossz érzés nekem, amikor tudtam, láttam, a suliban rengeteg diák tudott barátkozni homoszexuális emberekkel, engem pedig kirekesztettek, még sértegettek is. Ilyenkor nem nagyon tudtam mit tenni, a versek, festészet magányos világába menekültem, de hosszútávon nem működött a dolog.


Most úgy érzem, már vagyok annyira felnőtt ember, hogy újból megpróbáljam a dolgot, igaz, az iskolai negatív tapasztalatok nyomott hagytak bennem. Mit gondoltok, mik az okai annak, hogy ennyire nehéz ismerkedni, barátkozni homoszexuális emberekkel?


2016. okt. 27. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Ez biztos valami vicc. Miért akarnál te ennyire barátkozni homoszexuálisokkal és mi az, hogy magadra maradtál mert elhajtották? Csak melegek jártak az iskoládba? (Ha igen megadhatnád a címét).


Persze és közben meg pont őket szerette mindenki.

2016. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát... egyrészt nem tudom, nem-e valami vicc a kérdésed, mert elég érdekesen hangzik.

De egyáltalán milyen iskolába jártál te, ahol ennyi nyíltan meleg fiú volt? Ez elég érdekes...

2016. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17:50


Művészeti iskola volt. És nagyon fáj a közöny, gúny, amit most kapok tőletek, mert hasonló érzés volt ott is, az iskolában. Engem tényleg a legjobb szándék vezérel, és vezérelt akkor is, de ez senkit sem érdekelt. De ettől függetlenűl, töretlen, minden nap lelkesen kelek fel reggelente, abban reménykedve, ez egy jobb nap lesz és nem veheti el tőlem ezt senki.


Ha viszont valamiért ez a Sorsom, hogy egyedül kell lennem, abba nem tudok beletörődni, nem is fogok sohasem. És amilyen bunkó, kötekedő emberek léteznek, nem csodálom, hogy a homoszexuális emberek gyakran nem mernek, félnek beszélgetni másokkal.

2016. okt. 28. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti iskola, igaz a sztereotípia...;D
2016. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!