Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Mit tegyek? Van egy lány aki nagyon tetszik, szerelmes vagyok belé!

Figyelt kérdés

Csak van egy kis gond. nem ismerem a lányt szinte semmit nem tudok róla! Tényleg ,esküszöm hogy szeretem! Ő nem hiszi el! És ez nagyon zavar.. mit tegyek? mit csináljak hogy elhiggye végre? Valami módszer vagy valami szöve ?!

Nagyon sokat segítene ez nekem ! Szó szerint tehetetlen vagyok.. már mindennel próbálkoztam ! bókoltam neki... meg tényleg mindent bevetettem ! Segítsetek könyörgöm !

16/F



2014. szept. 29. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, szeretheted te akárhogyan!
2014. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez csak fellángolás
2014. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
56%
Várj még egy kicsit (pár évet) és akkor megtudod mi az a szerelem. Mérföldes távolságra vannak a jelenlegi érzéseid ettől sajnos.
2014. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha nem is ismered, akkor szerelmes nem lehetsz belé, hanem vonzódsz hozzá erősen. Ez nagy különbség.


A másik, hogy azért se lehetsz bele szerelmes, mert amibe te szerelmesnek érzed magad, az a te képzeleted szüleménye, amit hozzáköltött az agyad a lány külsejéhez.


Ezt tudatosítsd kérlek magadban.


Aztán. Rosszul kezdtél neki. Időt kell tölteni vele, beszélgetni kell vele és hagyni, hogy benne is kialakuljon a vonzalom.


Holnap odamész a lányhoz és BOCSÁNATOT kérsz tőle. Miért? Hát a sok fasság miatt amit összehordtál valószínűleg neki. Megmondod, hogy rosszul kezdtétek a dolgot, de szeretnél javítani.

Aztán elmondod neki, hogy szeretnéd megismerni és ha van kedve, csinálhatnátok valamit, ahol ő is megismerhet téged. Ennyi. Ennyit kell csinálnod. Nem magyarázkodsz, nem gizdázol, nem hablatyolsz, nem vihogsz. Odamész nyugodtan, elmondod neki ezt, kb ennyi mondatban ahogy írtam, majd elköszönsz és hagyod gondolkodni.


Ha azt mondja hogy oké legyen, akkor elhívod sétálni suli után, vagy szünetben kajálni. Facebookot felejtsd el, ahogy a csetet is, mert ott automatikusan hátrányban vagy.

Ha nemet mond, mert már elvágtad magad, akkor lapozzál, viseld férfiként.

2014. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat nagyonszepen koszonom a valaszokat... En ugy erzem hogy ez nem fellangolas... Ez tobb annal...koazonom de tudom mi a szerelem.. Nagyon szepen koszonom hogy idot szantatok ram valamilyen formaban.. Es az utolso valaszolonak kulon megszeretnem koszonni... KOSZONOM megfogadom a tanacsat !
2014. szept. 30. 19:21
 6/10 Dancsycsy válasza:
Szia. Nah nálunk az volt hogy ( lány vagyok) a barátomat csak látásból ismertem, de facebookon megbökdösöt stb... aztan egyszer a folyosón szakított velem a régi barátom én sírni kezdtem erre odajött ő és megvígasztalt stb. Aztán elhívott a városligetbe setalgatni ahol egyszercsak láttunk egy párt csókolózni. Hát akkor rámnézett mert latta rajtam hogy elgyengültem és megcsókolt :) életem legszebb napja volt. Szóval szerintem ha bajban van védd meg és segits neki ... hidd el ha sokáig prpbalkozol egyszer úgyis ósszejön :) sok sikert
2014. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No? Valami fejlemény?
2014. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anna:3 válasza:
Ha nem ismered hogy lenne szerelem? A szerelem nem külsőn múlik hanem a belsőn. Teljesen ki kéne ismerned ahhoz hogy esetleg szerelmes legyél, most max. tetszik neked. Gondolkozz el azon hogy mit is érzel valójában.
2014. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! igazából most összevesztünk...már nem tudom mit csináljak! :(

nem a külsejébe szerettem bele...ismerem annyira hogy beletudjak szeretni...és bele is szerettem! most már 100%

itt nincs olyan hogy csak tetszik,itt szerelem van...tisztában vagyok az érzéseimmel! És tudom hogy ez szerelem!

köszönöm a válaszokat! És az érdeklődést!

2014. okt. 2. 23:01
 10/10 anonim válasza:
Szerintem irj neki, hogy meg szeretnéd ismerni!
2014. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!