Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, lányok, veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, lányok, veletek már volt olyan, hogy elmondtátok valakinek akinek nem kellett volna és baj lett belőle?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül verekedésre gondolok, hanem, hogy elmondta valakinek, pedig megígérte, hogy nem teszi, vagy meg se ígérte, esetleg utána teljesen másképp viszonyult hozzátok.

2016. nov. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer egy fiú rákérdezett, aki amúgy meleg, de akkor tagadta szóval, lehet, saját magát akarta ezzel fedezni, hogy rám figyeljenek, ne rá, de akkor is gerinctelen dolog volt...de cserébe nem is szóltam utána hozzá, pedig látszott rajta, hogy belém volt esve. Karma.

Szerencsémre "csak" páran tudták meg, akiket szintén próbálok kerülni, mert van olyan arc közülük, aki bár nem mondta el másnak, elképzelhető, hogy félholtra verne...

20/f

2016. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En elmondtam egy srácnak ugyan abból a suliból, most páran meg mindig basztatnak.
2016. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Inessential ***** válasza:
100%
Én éppen ezért nem akarom elmondani senkinek, hogy biszex vagyok.
2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt bajom belőle, csak meglepődtek. L
2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális vagyok. Csak a közeli, azaz a legjobb barátaim tudják. Egy barátnőm első reakciója igen csak meglepett; nagyobb megértést vártam volna tőle. Közölte, hogy reméli, nem hajtok majd rá. :D Ami kissé vicces, hisz egy heteró sem támad le másokat. A többiek mind jól fogadták. Akiről tudom, hogy liberális, annak elmondom. Viszont, aki homofób, az sosem tudja meg tőlem, hogy milyen az identitásom. Hiszen végül is, az én dolgom, hogy lánnyal vagy fiúval randizom-e. Senkinek semmi beleszólása. Aki pedig nem tud így elfogadni, az csak felszínes baráti kapcsolatom volt.

16/L

2016. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!