Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belefáradni a kapcsolat-keresé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradni a kapcsolat-keresésbe?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, pécsi egyetemista. régóta vágyok már egy társra, aki kis "színt" hozhatna a szürke hétköznapjaimba, meg az unalmas hétvégéimbe...

de vhogy soha sem jön össze, mert eddig akiket megkedveltem vagy heterok voltak, vagy nem tudták eldönteni, hogy mit is akarnak valójában... neten is próbálkozok társkeresőkön, de semmi.

Gondoltam, hogy megpróbálom itt Pécsett felkeresni a WannaBe nevű lgbt-barát szórakozóhelyet, de egyedül nem szívesen mennék...

Valami ötlet, h ezen a helyzeten h lehetne változtatni? Mert már azon is elgondolkodtam, h hagyni kellene ezt a komoly kapcsolat előtérben dolgot, és belemenni akármibe, még ha alapból nem is ez lenne a célom, meg nem is lenne rám jellemző



2016. nov. 2. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam még a Wanna Be-be de nagyon barátságos hely azt hallottam róla, nem fognak megenni téged nyugi:) És ott szereznél új barátokat, esetleg annál töbet is:)
2016. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet velemis kapcsokatok teren.. Most olyanba lettem szerelmes akit en majdnem hidegen hagyok.. Epph nem. Enis belefaradok lassan ebbe a kapcsolat keresosdibe
2016. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 teencurious ***** válasza:
100%

Én már belefáradtam. Úgy vagyok vele,hogy majd jön amikor jönnie kell. Nem erőltetem.

Bár már nagyon vágyom egy állandó társa. Olyan jó volna a karjaiban lenni,a fülébe suttogni,hogy mennyire oda vagyok érte,bele mosolyogni a csókjába. Érezni akarom kettőnket és élvezni akarom vele az életet. Érezni akarom,hogy milyen szerelmesnek lenni.

18/F/passzív

2016. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is ismerős érzés, egy csónakba evezünk, erre még én is keresem a választ... de én is úgy vagyok vele h majd jön amikor jön erőltetni felesleges. Viszont aki nem volt még itt a Wannába az miért nem volt még? Jó nem mondom h mindenki ott fogja megtalálni a számításait de ki tudja alapon bármi megtörténhet egy próbát megér :) tényleg nem esznek meg ott senkit :)

én konkrétan a helyi szingli klub elnöke vagyok ott szóval tudom :DDD

2016. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Tök ugyanaz mint én :') 18/f
2016. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!