Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a Surge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Surge nevű társkereső oldalról?

Figyelt kérdés

Eléggé fiatal, visszahúzódó és félénk egyén vagyok, aki még nagyon kevés ember előtt vállalta fel magát (és nem is teljesen biztos a nemi identitásában). Mivel egyetlen egy meleg ismerősöm sincs, ezért szívesen ismerkednék lmbt emberekkel, nem csak kapcsolat miatt. Viszont nem szeretnék rögtön képpel és híresebb meleg társkeresőn (planet romeo, stb.) ismerkedni kezdeni, mert félek a lebukástól. Ezt a társkeresőt már több helyen láttam, főleg külföldi videókban, de meg szeretném tudni, hogy a magyarok mennyire ismerik/használják.

Számomra az alkalmi kapcsolat nem igazán jöhetne szóba, és ezért azt szeretném még kérdezni, hogy a Surge-ön kívül milyen oldalakat/alkalmazásokat ajánlanátok hosszabb távú párkapcsolat keresésére?



2016. nov. 3. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Azt igye tudod hogy a nemi identitás, az hogy fiú vagy lány vagy?


Amugy meg mindenkinek más oldal jön be.

Nekem pl a planetromeo de ott sokan csak szexet keresnek

2016. nov. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, szexuális orientációt szerettem volna írni.


Köszönöm a választ!

2016. nov. 4. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell képpel kezdeni máshol sem, de legalább egy normális leírást mellékelj magadról.
2016. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy 28 éves vagyok, akkor nekem nyugodtan írhatsz. Nem kell képet se küldened és semmi egyéb kötelezettség nincs, ráadásul szívesen beszélgetek bármiről. :)
2016. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjál nyugodtan 19/f
2016. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!