Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha falun élsz és titkoltan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha falun élsz és titkoltan meleg vagy, de egy meleg társkeresőn találsz egy falubelit, aki szintén meleg, de ő nem tud rólad, akkor te felfednéd magadat előtte? Nem félnél tőle, hogy elárul másoknak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem keresnék kapcsolatot olyan helyen, ahol ismernek engem.
2016. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2016. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kapcsolatra gondoltam, hanem akkor már lehetne vele beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, szóval egy meleg haver is lehetne belőle, nem éreznéd magadat egyedül, mert vidéken egy faluban a melegeknek csak a magány marad, tele titkolózással, hazudozással, bujkálással, lebukástól félelemmel, stb.
2016. aug. 23. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt BP is rohadt nehéz találni meleg srácot mert mindegyik csak a szexre hajt, és a haverkodás arra tejed ki hogy milyen dugnivaló fiúkkal voltál mostanában.
2016. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Önmagában nagyon jó dolog. Én is örültem annak, ha nagyritkán egy "civil" életből ismert embert az interneten is megismertem.

Egy önmagát fel nem vállaló melegnek ugye 2 élete van, s ha egy ilyen falubeli embert megismer, olyankor ez a 2 élete metszéspontja, ami jó dolog.

Amit én mérlegelnék a helyedben:

-ez a srác felvállalja magát? Mennyire néz ki gázosan, b*isan? Amennyiben neki is fontos a teljes titoktartás, úgy nyugodtan ismerkedj vele, hiszen neki is ugyanúgy érdeke, hogy titok maradjon.

-ha esetleg biszex, akkor szintén nem foglalkozz vele, hiszen neki mindig lesz alibije a csajokat illetően, s ez egy fegyver lesz a kezében ellened, ha esetleg valamivel magadra haragítod.


De mondom: ha normálisan néz ki, nem beszélik ki a faluban, nem gyanús, és neki is fontos a titok, akkor nyugodtan felfedheted magad előtte.

2016. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében laksz?
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Heves megyében. Miért?
2016. aug. 23. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy biszexnek is ugyan olyan fontos lehet a diszkréció. Én biszex vagyok és habár volt már több barátnőm is, soha eszembe se jutott volna ezt a tény "fegyverként felhasználni" azon homokos vagy biszex emberekkel szemben, akiket ismerek.

Egyébként is, csak az tudja rólam, akivel már voltam együtt, épp ezért én is megbízhatok bennük.

Ő pedig, ha hozzád hasonlóan titkolja, szerintem nagy jó esély mindkettőtöknek. Szerintem mindenképp megéri belevágni.

Sok sikert! :)

2016. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismerkedsz vele, még az is lehet, hogy megkedvelitek egymást. Ha nem annyira szimpi, akkor nem nyitnék felé.
2016. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!