Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen pózban és mekkorával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban és mekkorával kéne elsőre kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni az análszexet, egy másik fiatal sráccal. Azonban félek tőle. Milyen partnert keressek erre és hogyan csináljam? Tényleg a kis méret a jobb?

2016. nov. 5. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A kicsit meg se erzed 😔 minimum egy 16 cm kell ;)
2016. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlid van ír itt pár srác privit neked. Ha pesti vagy több is. Amúgy mindnekinek más jön be. Én aktív vagyok és 16cm az enyém, de akikkel voltam a többség azt mondta ez a méret a legjobb neki. Arra figyelj hogy a partnered figyeljen rád és ne csak magára.
2016. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A 18 vagy annál nagyobb max xopni jó, dugásra nem jó, mert fáj.

24/passzív

2016. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

alapból kisebb jó,aztán majd kiderül mit szeretsz.

partnert kereshetsz:itt,vagy meleg társkeresőn.

ahógy irták, figyelmes srácot keress,ebből a szempontból hátránylehet a fiatal srác,ha nem elég tapaasztalt.

ha biztosra akarsz menni,tágits előtte,ne 2 nappal előtte.Hanem mondjuk holnaptól,és vegyél síkositót.aztán ha oda jutsz akkor nagyjából tudod,hogy mire számíts.

2016. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémen szerintem épp jó lenne, 16-17 centi, nem túl vastag.

Kipróbálnám, hogy milyen berakni valakinek.

25F Szabolcs megye

2016. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!