Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy közhely szerint csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közhely szerint csak az meleg aki nem kell a nőknek akkor az aszexuálisok senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés
Jó tudom aki meleg az meleg lesz az aszexek szintén nem ezért azok. De ez így némiképp vicces v csak szerintem az ?

2015. okt. 12. 13:14
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
25%
A melegek a melegeknek kellenek az aszexek az aszexeknek. Nem atomfizika...
2015. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
két aszex kapcsolata biztos nagyon izgalmas...akkor mi van köztük, max testvéri szeretet?
2015. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
100%

Ez nem közhely, hanem ostobaság.

Valójában fordítva van: aki meleg (férfi), annak nem kellenek a nők.

2015. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Valójában fordítva van: aki meleg (férfi), annak nem kellenek a nők"


Ja ja végül is igaz :)


Attól h v ki aszex még élhet kapcsolatban.

Szex is van kapcsolat nélkül, fordítva se lehetetlen.

2015. okt. 12. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aszexeket nem ismerek, nem tudom mit is jelent valójában.

De kb akárkiről van szó, biztos, hogy valaki vonzónak találná, akivel nem kölcsönös.

Nálam is próbálkoztak nők, és mi meleg pasik is sírunk ha pár heteró srácra nézünk... a hétköznapi "lepattintott" esetről nem is beszélve...

2015. okt. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!