Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első análra készülök. Előkészü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első análra készülök. Előkészületek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Kismillioszor feltett kérdés. Dokumentàlodj!

A gugli is baràtod.

2016. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Pár év múlva meg pelenkára, készülsz.
2016. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
síkosító, óvszer, kérd meg az aktív felet, h az elején kicsit finomabban és kb ennyi :) sok sikert
2016. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Érdemes lesz előtte kimosnod magad, erre legalkalmasabb a lecsavart fejű zuhanyrózsa. Nem árt előtte tágítani magad, mondjuk fürdés közben az ujjaiddal, vagy a szex során az előjáték részeként.


Magához a behatoláshoz megfelelően felizgult állapot és kitágított popsi szükségeltetik, és az se baj, ha nyugodtak a körülmények, ahol csináljátok (pl. nem ront rátok a család stb.) Használjatok rengeteg síkosítót és az aktív legyen nagyon óvatos, ne vigye el a "hév", ha már teljesen benned van, szóval türelem! Az is fontos, hogy kommunikáljatok egymással, hogy neked milyen érzés, fáj-e. Első póznak olyat ajánlanék, amiben a passzív irányít (mondjuk lovaglópóz), mondjuk nekem anno a legkényelmesebb az volt, amikor hasra feküdtem és a párom hátulról belémhatolt.


Ha elsőre nagyon fáj és ez nem múlik idővel se, akkor inkább hagyjátok, nem kell rögtön az első alkalommal lepedőakrobatikázni, lehet legközelebb már jobb érzés lesz. Szépen apránként haladjatok a közös élvezetek felé ;)


Remélem tudtam segíteni!

2016. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Én csak egy kiegészítést tennék hozzá az előzőhöz, mert a lényegét szépen leírta:

"erre legalkalmasabb a lecsavart fejű zuhanyrózsa" ez nem igaz... gusztustalan is és nem is jó. Vegyél ilyet vagy hasonlót /analdusche/: [link] eBayen kapható többféle, ezzel százszor jobb és kényelmesebb, mint a tusolócső végével...

2016. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért lettem lepontozva? 4-es válaszoló vagyok
2016. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi az értelmes válaszokat :)
2016. nov. 8. 23:14
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
hát képzeld engem már évek óta rendszeresen dugnak de nincs szükségem pelenkára xd
2016. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 László24 ***** válasza:
23%
Vegyél sok disznózsírt,azzal kend be.
2016. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 jikanv ***** válasza:
15%
nehogy a lecsavart felu zuhanyrozsa idiotara halgass. szetszakitja belsod a viznyomas.
2016. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!