Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegként mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegként mennyivel nehezebb partnert találni, mint passzívként?

Figyelt kérdés
Az ugyebár köztudott, hogy heteróknál, a dugni kívánók nehezebb, kiszolgáltatottabb helyzetben vannak - akinek kétségei vannak effelől, az vessen egy pillantást erre a kísérletre: [link] - ez a melegeknél milyen mértékben van jelen?
2016. nov. 8. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Én sajnos passzívként nem találok fiút magamnak

19f

2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én pl magas, jóképűnek mondott, sportos alkatú, aktív srác vagyok.


Fent vagyok partnerkereső oldalon (pla net ró meó ) és ott még sokszor nekem írnak a passzív srácok, de ha nem, akkor is ha írok nekik elég hamar kapok pozitív válaszokat.


Ha most ebben a percben eldönteném hogy szexelni akarok a nulláról indulva, legkésőbb két nap múlva ilyenkor már egy másik fiú fenekében lennék.

2016. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Passzívok vannak többen :)
2016. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Tapasztalatom szerint, mivel van egy kis pocakom, meg szőrös a felsőtestem, a kutyát nem érdeklem :D Pedig nem vagyok dagadt 184 cm vagyok, és 84 kg. Ennek ellenére nem hogy két nap, de még hónap múlva se lehetnék senki fenekében, mert mindenki a csupasz izmos/szálkás pasikra gerjed (aláírom, én is). Ezért nem is keresek alkalmit sose, mert nincs értelme (nekem legalábbis).

26f

2016. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát négyes ez érdekes, leírtak alapján énnekem ilyenek szoktak bejönni és nehéz elhinni hogy nem találsz, én is felmentem társkeresőre képpel együtt, kb 4 óra alatt vagy 30 üzenetet kaptam, átlagosan nézek ki amúgy szóval még csak az sincs hogy húúú de jó pasi
2016. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ, hogy aktív vagy passzív az ember. Legfőképp a kinézettől függ, valamint attól, hogy milyenek az igények.


Ha nagyon akarnék, kb. 1 óra alatt találnék magamnak pasit /pedig nem vagyok hű de jól kinéző/, de nem igazán jönnek be a szőrös, kövér, idős pasik. :D És az egyéjszakás kalandok se.


28/f

2016. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lakhelyemen (vidéki nagyváros) sajnos nem ez a divat... Pedig annyira csúf se lehetek, volt még tinikoromban több barátnőm is, illetve két pasim szintén, de még sincs semmi jó tapasztalatom már több mint egy éve, sorra hajt el mindenki. Pedig nem is írok rá minden jött-mentre, ennyire nem vagyok (és nem is leszek sosem) elkeseredve.


Négyes voltam.

2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jó partnert nehéz
2016. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

NEM!!!

Oktavianus is a faxt szerette, mar a római korban is tok természetes volt!

Amíg a modern világ be nem beszélte az embernek hogy a punci es a 3 kölyök a normális...

Tudod a homoszexualitás természetellenes...


Itt van leírva feketén fehéren egy olyan könyvben amiben a kígyók beszélnek, egy pasas a vízen jár, egy szűznek meg gyereke lesz....

2016. nov. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előzőt töröltek emberek.

Azt írta G hulladék

2016. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!