Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek furcsa ha meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa ha meleg fiúként nagyon izgatnak a gyökér/paraszt/bunkó srácok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa egyáltalán. Az, hogy kit mi izgat szexuálisan, arról külön lexikont lehetne írni. Olyat is hallottam már, hogy valakit a levett büdös cipők szaglása izgat. :) Hát na... kinek mi.

Szerintem nálad a paraszt és bunkó emberek izgatása mögött az lehet, hogy a megalázó, alárendelt szerep tetszik neked.

Vagy talán az, hogy a természetes, közvetlen, nyers lazaság izgat. Nincs is ebben semmi rossz, szex közben nem mindenkinek tetszik az a finomkodó illem, helyette inkább az a nyers természetesség, nem beszélve arról, hogy a bunkóság egy férfias vonásnak is felfogható.


Nem tudtam jobban megfogalmazni, de remélem a lényeget megértetted. :-)

2016. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok és nőkênt ìrtam a véleményem, ami szerintem igaz. Jól lepontoztak😃 Pedig az utolsó jól ìrj le, hogy miért jönnek be a bunkóbb pasik.
2016. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb passzív szeret alárendelt szerepben lenni a szexben,ebből fakad.

Nincs ebben semmi.


Kapcsolatra persze már nem kellenének sokaknak:D

2016. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
Én bár elég vékony vagyok szoktam domként alázni srácokat. Meglep, hogy erre mekkora igény van. Eddig mindenki akivel voltam visszajárt :D Pedig nem is vagyok bunkó, csak egyszerűen használom őket.
2016. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!