Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha először csak kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először csak kipróbálni szeretném, hogy érdemes nekikezdenem? 25F

Figyelt kérdés
Szeretem a női testet, szeretek nővel lenni, de az orális szexet fiúval is kipróbálnám. Nem állok készen egy nyilvános meleg kapcsolatra, nem szeretnék fényképes társkeresőn szerepelni. Az ismerőseim, a munkatársaim a heteró srácot látják bennem, a szüleim előtt csak lánnyal mutatkoztam. Apám soha az életben nem békélne meg a gondolattal... Amúgy évekkel ezelőtt eljöttem otthonról. Albérletben élek, a hely adott lenne, de nincs semmi tapasztalatom a partnerkeresésben.

2016. nov. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oralis eloszor nem tul gyors? Kozos maszturbacio szerintem megmutatna neked hogy tetszik-e a dolog.
2016. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Adni vagy kapni szeretnéd?
2016. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőt kipróbálnám, aztán ahogy alakul... Általában amatőrök 69 videóit nézem, ahol nem a látványra mennek, hanem tényleg egymással foglalkoznak.
2016. nov. 9. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell oda tapasztalat, ha partnert akarsz keresni!

Csináld úgy, mintha lányt cserkésznél be. Nem kell rögtön a "lényegre" koncentrálnod!

Gondolom, itt is kapsz elég levelet, hogy válogathatsz majd belőle. Lassan, türelmesen válaszd ki a legmegfelelőbbet, a neked legszimpibbet.

2016. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos, hogy érdemes minden csábító dolgot kipróbálni, mert kiszámíthatatlan agyi függőséget okozhat, ami aztán sokszor mellékvágányra viheti az ember egész életét.
2016. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én így voltam, nem csak kipróbálás lett belőle:D
2016. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!