Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindig ilyen leszek vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen leszek vagy ez mitől van egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van párom és szeretem, persze nem vagyok szerelmes, de sose voltam igazán senkibe. De szeretem, hogy körberajong, a bolondozásaimra vevő, stb. Azonban mellette mindig (ő is tudja és elfogadja) nézelődök és kalandozok, de csak kaland. Tehát soha nem akarom őt lecserléni. A kérdés, hogy ez mindig így lesz? Mindig vágyni fogok erre, hogy hódíthassak? Vagy ez elmúlik?

2016. nov. 12. 15:40
 1/6 teencurious ***** válasza:
100%

Nekem nem kellene ilyen barát. Már a gondolatba is beleőrülnék,hogy másban van. Vagy hogy mással is foglalkozik rajtam kívül. Nem is gondolok bele :D

18/passzív

2016. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nem akarod lecserélni, így kényelmes
2016. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kéne ilyen pár, de ha ő ezt elfogadja akkor igazából nincs miért aggódnod. Szerintem ez a hódítási vágy akkor múlik csak el, ha találsz valakit akit igazán szeretsz.


21/F/aktív

2016. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira érdekelne, hogy van-e vki aki képes erre. Én nem. És mondhattok amit akartok. Ettől még szeretem őt!
2016. nov. 12. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy szereted, mert mellette bármit csinálhatsz. előbb utóbb úgyis valaki iránt többet fogsz érezni és vele akarsz lenni és talán el is múlik és találsz biztos partnert. mármint akit nem csalsz meg. ha meg igen, akkor talán nem lesz akkora csicska, hogy eltűrje. idősebb is leszel és egyedül maradsz
2016. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem őt szereted, hanem azt hogy körberajong. Elfogadta hogy félrekefélsz? Az egy dolog. ettől még biztosan szenved a helyzettől. Csak olyan bolond hogy nem akar elveszíteni, ezért tűri a disznóságaidat.
2016. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!