Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/biszexek. Ti hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/biszexek. Ti hány fiúval vagy férfival voltatok eddig? Kor is írjatok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 15:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Ez embertől is függ szerintem. Én szinte csak gumi nélkül szexeltem, de csak olyanokkal, akik még nem voltak korábban pasikkal. Ezt biztosra tudom, fiatal fiúcskákról van szó(akkor még). Vagy olyanokkal, akiknek volt papírjuk arról, hogy tiszták, ahogyan nekem is. Szerintem meg még mindig nagyobb az esélye annak, aki jóval többel volt, de védekezett, mert sokról tudom, hogy védekeznek análisan, de kevés olyan pasi van, aki gumiban szopik vagy szopat tehát orálnál már nem játszik. Mindennek az alapja a bizalom. De nyilván csak olyanban tudsz bízni, akiben 100%ig biztos vagy, hogy tiszta, tehát van róla pl papírja. Hiába védekezel, ha kitörölheted vele, na jó azért nem. De az óvszer sem véd mindentől. Jobb szexelni szerintem óvszer nélkül 100%ig tiszta pasikkal, akikről tudod, hogy azok, mint olyanokkal, akikkel csak óvszerrel mered és közben tartasz tőle, hogy ne kapj el semmit..
2016. nov. 13. 15:19
 32/52 ftf1983 ***** válasza:
0%
Nem is tudtam, hogy itt ennyi szent van :D Azok, akik évek óta pasiznak sokkal több pasival voltak, mint amit itt sokan írnak :D csak ugye a tipikus meleg álszentség miatt nem fogja bevallani, hogy mennyi pasival volt már. Tény, van egy-két srác, aki mindig kifog kapcsolatot és nem alkalmizik, de ez a melegek kevesebb, mint 1%-a.
2016. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
És te ezt honnan tudod egyébként?
2016. nov. 13. 15:29
 34/52 anonim ***** válasza:
66%

A papír csak a vérvétel előtti harmadik hétről ad tájékoztatást a fertőzöttségről. És ha hiv papírt kérsz megkaphatsz egy rakás más betegséget is. De maradjunk a hivnél. Ha mondjuk a vérvétel utáni második héten szexelnek veled, akkor egy hónapig elkaphatták a fertőzést. Ez habár nem sok, de a leírásod alapján már egy nálad korábbi partnert is sokallsz. Egy hónap alatt nagyon sok embernek van egy partnere, de előfordul a tíz is.


Nagyon fontosnak tartom megjegyezni, hogy nem a bizalomról szól az egész. Ha valaki nem tudja magáról, hogy fertőzött, akármennyire is szerethed téged nem fogja elmondani neked.

2016. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%

Tíz pasival voltam eddig. Közülük kettő haver, kettő kapcsolat, egy szexbarátság, a maradék alkalmi.

22 éves vagyok, öt éve élek szexuális életet.

2016. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
De még mindig több értelme van csináltatni egy tesztet szerintem, mintha nem csinálsz. Nagyobb a hitelessége egy ilyen pasinak, anélkül összehazudhat fűt fát. Aki tiszta az nem valószínű, hogy pont az idő alatt fog megfertőződni.
2016. nov. 13. 15:50
 37/52 A kérdező kommentje:

"Ha valaki nem tudja magáról, hogy fertőzött, akármennyire is szerethed téged nem fogja elmondani neked."


Én ezért tenném kötelezővé minden ember számára, akár meleg, akár hetero. Nagyon sok probléma megszűnne. Aki meg hiv+as, annak törvény által kellene megtiltani a másokkal való nemi életet. Így meg lehetne akadályozni a betegség terjedését, a betegek pedig egymással szexelnek, meg az egészségesek is.

2016. nov. 13. 15:53
 38/52 anonim ***** válasza:
87%
Már régóta tiltva van hogy hivesek úgy szexeljenek mással, hogy nem világosítja fel a másikat az állapotáról.
2016. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha be tudom bizonyítani, hogy vele voltam és tőle kaptam el?
2016. nov. 13. 16:32
 40/52 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem akartam, de mégis írok még.

1. Írtad (kérdező), hogy nevetek azokon, akik tesztet kérnek. Nem nevettem. Sőt! ÉN is komolyan veszem.

2. Csak olyannal volt, aki kezdő írta valaki. Innen is és máshonnan is ismerek olyan fiút, akit én dugtam meg pl meg orál is volt. Aztán 1 év múlva ugyanúgy szűznek mondta magát itt, mint előtte. Pedig tudom, hogy utánam volt még 2 sráccal. Ennyit a kezdőkről!

3. Gumi nélkül dugás. SOHA nem mennék bele! Aki ezen kiakad azt örülök, ha kihagyhatom! Sőt örülök, hogy megtudtam róla, hogy felelőtlen. Mellesleg szoktam is így tesztelni embereket, hogy bedobom a kérdést. Ha igent mond tudom, hogy másnak is, ergó kockázatos.

4. Tesztet nem csak elvárni kell. Így van! Én 6 havonta járok és elrakom a papírt.

2016. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!