Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/biszexek. Ti hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/biszexek. Ti hány fiúval vagy férfival voltatok eddig? Kor is írjatok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 15:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
78%
Én csak eggyel, de barátom több mint 200 sráccal volt már.
2016. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit a gumis ügyről mondasz, hogy soha nem mennél bele. Párkapcsolaton belül sem. Ez nagyon érdekes. Én ezt nem neked szántam szerintem, hogy nevetel.


Akikkel én voltam, azokról 100%ig tudtam, hogy tiszták, és z utólag is bebizonyosodott, mert nem védekeztünk, rendszeresen szexeltünk és a későbbi tesztjeim is mind negatívak lettek.


Nem értem ezt az óvszer dolgot. Ha valakivel csak avval vagy hajlandó szexelni az azt jelenti, hogy nem bízol meg benne. Olyannal viszont minek szexel akárki, akiben ne bízik meg?? Ezt nem fogom sose megérteni. Inkább kockáztat, minthogy biztosra menjen. Ezzel persze nem azt mondtam, hogy nem kell védekezni, hanem azt, hogy elég siralmas maga a helyzet. Hogy az emberek olyanokkal szexelnek, akikben nem bíznak meg.

2016. nov. 13. 18:16
 43/52 A kérdező kommentje:
Így nem csoda, hogy nálunk több a fertőzött, mint a heteroknál. Ugye mi könnyen elkaphatjuk, erről nem tehetünk, de a melegek nagy része éppen annyira felelőtlen szerintem, mint a heterok. Csak mi jobban megszívjuk.
2016. nov. 13. 18:17
 44/52 anonim ***** válasza:
94%

"És mi van akkor, ha be tudom bizonyítani, hogy vele voltam és tőle kaptam el?"


Ha tudta magáról, hogy fertőzött, akkor bírósági eljárás lesz belőle.

2016. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
95%

2

30F

2016. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Béla211 ***** válasza:
87%

Mindent beleszámolva közös f..z verést is. 6 férfival voltam.

30/f

2016. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
87%

Na ez az a dolog, amire nem vagyok annyira büszke, ezért anonim is szeretnék maradni, de valahol 70-100 között. (Elég züllött kamaszkorom volt...)


22F (de már 2 éve monogám kapcsolatban)

2016. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
De legalább őszintén válaszoltál.:) De aki nagyon sokkal volt, az volt már szűrésen?
2016. nov. 16. 18:00
 49/52 anonim ***** válasza:
77%
Igen, voltam, ezért is gondolom, hogy semennyivel se vagyok nagyobb valószínűséggel megfertőzve, mint azt egyes sznobok gondolják.
2016. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 Béla211 ***** válasza:
94%
Szerintem ne szégyelld ,ha akkor jó volt és élvezted a dolgot akkor mindegy hány pasival voltál.Főleg ha most tudsz monogám kapcsolatban élni és jól érzed benne magad.Ismerek olyan srácot aki csak egy pasival volt még is Híves lett. Az életben minden a szerencse kérdése semmit nem lehet kiszámítani.
2016. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!