Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretitek ha egy passzív fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ha egy passzív fiú nyög, nyöszörög miközben dugjátok, vagy ez inkább zavaró?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 19:24
1 2
 11/15 ftf1983 ***** válasza:
100%
Legyen hangja, attól még jobban beindulok és visszajelzés is, hogy élvezi ahogy dugom.
2016. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon izgató
2016. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy megvan játszva, vagy sem. Nekem volt már olyan, hogy a pasim méretei miatt végig nyögtem és nagyon be is jött neki, de olyan is volt, hogy szinte egyáltalán nem nyögdécseltem, mert kisebb volt neki. Szerintem az zavaró lehet, ha valaki csak
2016. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére inkább nagyobb, mint kisebb, így nem hiszem, hogy a partnereim csak színészkedtek volna. :) Ettől függetlenül egyetértek az utolsóval, hogy csak úgy igazán izgató, ha nem megjátssza, hanem őszintén jönnek a nyögések közben. ;)
2016. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ha nyögdécsel, sóhajtozik, szuszog... Nagyon izgulok tőle....

Tudom hogy mikor fáj ésmikor élvezi.... Szóval izgi.

Szombathelyi nyögdécselős passzív srácok,írhattok. 28/F

2016. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!