Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pasimmal szeretjük egymást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimmal szeretjük egymást kielégíteni utcán. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez inkább ízléstelen. (melegként mondom)
2016. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 teencurious ***** válasza:
84%
Ez pofátlanság.
2016. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
mármint hogy utcán? piacon sorban állás közben? vagy hol? nappal? én is szexeltem már éjszaka gellért hegyen meg ilyenek
2016. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Haa nem látják,nincs abban semmi!


Énis tudnék már mesélni ezt azt...

2016. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
KAMU!
2016. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekek előtt akkor bűncselekmény. Hogy oldjátok meg h Véletlenül se lássa egy gyerek?
2016. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán de a mai világban...én is szoptam már az utcán és engem is szoptak egy parkban.
2016. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de az aktuális barátnőmet bárhol kielégítem! Egyszer utazni indultunk, és vettünk egy matricát. Éjfél után volt érvényes, de hamarabb indultunk kicsit. Persze hogy félreáltunk szeretkezni. De Miskolc sok épületében, bokrában, dombján, stb. szeretkeztem már!
2016. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!