Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire életszerű helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire életszerű helyzet az, hogy két pasi ilyen hamar lefeküdjön egymással?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van két huszonéves pasi, akik még maguknak sem vallották be, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, hónapokon keresztül csak kerülgetik egymást, de közbe nem történik semmi. Lehetséges az, hogy már az első csókjuk után lefeküdjenek egymással, mert annyira kíváncsiak a dologra, és olyan sokáig fojtották el magukban az érzést, hogy nem bírnak várni?

Amúgy én csak egy kíváncsi yaoista csaj vagyok.


2016. nov. 23. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én huszonévesként voltam először fiúval. legjobb haverommal. neki is én voltam az első srác. tini korunk óta barátok voltunk. nem kerülgettük egymást, egyszer csókoloztunk részegen...aztán még egyszer:D egyre többet fantáziáltam róla és egyszer egy házibuliján az ágyban fekve arról beszéltünk, hogy kipróbálnánk fiúval

..és hogy próbáljuk meg:D de egyikünk se merte elkezdeni csak feküdtünk egymás mellett mint két balfsz. aztán felkelt és megcsókolt, bezártuk az ajtót és szájjal csináltam neki, ő meg kiverte nekem. lefeküdni viszont szerintem legalább fél évvel késöbb feküdtünk csak le. azt se teljesen józanon:D én voltam a passzív. utána párkapcsolat miatt megszakadt a dolog. de ahogy egyedülállóak lettünk megint egymásnak estünk.



25F

2016. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!