Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiuk Ti is epekedtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiuk Ti is epekedtetek ugy egy fiu után, hogy tudtátok az egyetlen első és utolsó randin nem vagytok egymáshoz valók, nem szeretne 2 napnál tovább?

Figyelt kérdés

Mért fáj sokszor annak a hiánya aki jellemtelen, sérült lelkű?

Mért fog meg benne valami több mint 3 hónap óta?

Tudom vele csak szenvedes lett volna egy kapcsolat.

De sokat van a fejemben.



2016. nov. 30. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Űdv a klubban!
2016. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén üdv a klubban. A háttér picit más de az alapprobléma ugyanaz. (Jellemtelem, sérült lelkű, megis hianyzik. Pont azert mert ismerem a tortenetet es tudom hogy miert lett ilyen...)
2016. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkező vagyok - sérült lelkű, nem vágyok szeretetre, nem hat meg senki és semmi, mégis epekedni szoktak utánam, fogalmam sincsen, hogy miért.

Ez talán nem válaszolja meg a kérdésedet, de megerősít abban, hogy van ilyen :)

2016. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem dicsekednék!
2016. dec. 4. 06:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet csak én mar 6 éve. Es mas nem is kell csak ra vagyom a legjobb az egészben hogy hetero is ráadásul.
2017. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hányok a melegek viselkedésétől, lehet jól néznek ki de 10 ből 9 beképzelt. Igen általánosítok, mert ez a tapasztalat nem csak az enyém....

Teljesen kiábrándulok belőlük! :P

2017. febr. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!