Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és kíváncsi lennék a véleményetekre: melyik pózban érdemes kipróbálni az anális szexet, ti hogy csináltátok?

2016. nov. 29. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasra a fekszel a fiú pedig rád
2016. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek kényelmes lenne?
2016. nov. 29. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

létező összes pózban érdemes:D

amúgy kutya pózban jó elvileg elsőre, de szerintem teljesen mindegy milyen pózzal kezded, amiben neked jól esik, kipróbálgatsz többet. én nagyon szeretek misszionárius pózban is szexelni mert imádom nézni és átölelni közben a barátomat

2016. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: az átölelés tényleg jól hangzik, főleg, hogy én passzívnak gondolom magam.
2016. nov. 29. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En az elsőben lovagoltam mert ugy én tudtam irányítani, de a kedvencem a kutya mert abban lehet nagyon durván is, és lehet össze ölelkezve is.
2016. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: ez is elég jól hangzik :) Talán nem sokára nekem is összejön
2016. nov. 29. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Bakker én elfelejtettem anno gyakorin megkérdezni, hogy milyen pózban keféljek először!!! :( Ráébresztettél, hogy elcsesztem az életem, köszönöm. Remélem az első maszturbálás előtt is konzultáltál tanácsadóval, hogyan fogj rá a brokira..
2016. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is lovaglóban kezdtem még anno de hamar átment kutyába :)
2016. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valószínű én is kutyában fogom majd kipróbálni, ha találok valakit.
2016. nov. 30. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálni mindegyik pózt érdemes, mert mindegyik másképp élvezetes. Az első alkalomhoz viszont a kutyapóz az ideális szerintem. Egyrészt az talán a legklasszikusabb, legtermészetesebb, hátulról csinálni. Másrészt csodálatos dolog a párodra bízni magad. Pláne ha ő esetleg tapasztaltabb is kicsit, akkor érdemes. :)
2016. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!