Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy homoszexuális férfi el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy homoszexuális férfi el tud csábítani egy heteroszexuális férfit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy homoszexuális férfi, aki érzelmeket táplál egy heteroszexuális férfi iránt. A heteroszexuális férfi a "lelke mélyén" homoszexuális. Így lehetséges, hogy a homoszexuális férfi elcsábítsa őt?

2016. nov. 30. 20:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha te meleg fiú vagy, akkor téged el tudna csábítani egy nő? nem hiszem.
2016. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Zolush ***** válasza:
72%

A nagy sz@rt..

Én elmondom az eddigi tapasztalataimat:

Kezdjük azzal hogy én is meleg vagyok és akiket eddig kiszemeltem magamnak azok a pasik heterok voltak sőt még azok is, azok után is hogy szexeltem velük.

Volt hogy 4 családos apukával dugattam meg magam aki életében nem volt pasival sőőőt amig engem nem ismert meg sem fordult a fejében az hogy ő esetleg pasival kipróbálja a szexet..szerintem nagyon kevés az olyan hetero férfi aki nem próbálná ki a szexet vagy legalább valamit a egy meleg fiúval. Kérdező a válaszom egy határozott IGEN. És utóiratnak egy jó tanács: Az alkohol nagyon jó barátod lehet ilyen esetekben csak ne te legyél az aki sokat iszik , sok sikert ha lehet írj majd hogy mi volt :)

2016. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: ezek nem heterók voltak, hanem biszexuálisok.
2016. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Várjatok! Kezdjük ott, hogy én egy hetero nő vagyok. :D A másik pedig, hogy én ezt a kérdést először teszem fel.
2016. dec. 1. 19:28
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Kizárt dolog.

De ha tudná csábítani, akkor az illető már nem lenne heteroszexuális, úgyhogy a kör bezárult.

2016. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

még akkor is ha a lelke mélyén is heteroszexuális. nincs ezzel gond, sőt ismerek olyat, aki kifejezetten a heteró srácokra utazik pl szórakozóhelyeken meg házibulikban és elég ritkán nem jön csak össze neki.

azért a heteró fiúk is kíváncsiak ám ... attól még heterók maradnak.

2016. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

#16. Szerintem meg nem. Ha egy srác lefekszik egy másik sráccal, akkor az után az a srác már maximum csak biszex lehet, de heteró már nem.

(A heteroszexualítás lényege, hogy csak ellenkező neművel létesít az illető nemi kapcsolatot, ha valaki mindkét nemmel megteszi, akkor az biszexuális. Ennyi.)

2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kissé módosult tudatállapotban, pl. enyhe alkoholos befolyásoltság mellett, amikor a gátlások oldódnak és a partner sem fizikai, sem érzelmi tekintetben nem taszító, akkor bizony bármi megtörténhet, ha végig csak kellemes ingerek és történések következnek be.
2016. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%

De most komolyan, ennyien el vannak tévedve és valami egész más világban élnek? egy heteró fiú ugyan nem fog megmelegedni, csak mert egyszer -kétszer átesik bizonyos kalandokon fiúval. És igenis lehetséges, de ezt a levegő vibrálásából úgyis érzed.

De ki miből gondolja h a heteró fiúk nem kíváncsiak, hogy ápolja le őket egy srác? ugyan ugyan ...


Nekem még anno 18-19 éves koromban volt erről jó élményem nyári táborban. Az egyik srác mikor kettesben voltunk, megkérdezte mintha poénnak szánná, hogy "na és leszopnál?" Én meg: "naná hogy le", elvégre az egyik legszebb rác volt. Aztán meg is történt.

De ez még semmi, a barom elmondta egy haverjának, az meg jött hozzám, persze szintén úgy adta elő, mintha poénkodna: "hallom, leszoptad a Petit, na és engem is leszopnál?" hát mondom, te jó ég, ez elmondta ... aztán erre én: "még jó, le hát", ugyanis viccnek tűnik, de ez a 2 srác jött be a legjobban az összes közül. Aztán vele is megtörtént.


De mindegyikkel csak egyszer fordult elő (sajnos), mindkettő iszonyúan élvezte, de persze a heteróságuk nem engedte, hogy egy meleggel haverkodjanak, szóval többet nem is szóltak hozzám, és sajnos nem jöttek szopatni magukat :) És lám, ők se lettek se homók se bik, mindketten azóta is most már tartós kapcsolatban vannak (lánnyal) és nincs közük fiúhoz. Ez amolyan nyári táboros poénként elment sztem nekik ....

2016. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint,ha 2 ember között kötődés alakul ki,akkor a nem,a kor,vagy a külső sem számít.

Egyszer élünk és nem az a lényeg férfi,vagy nő.

Boldogság legyen és kész.Persze ehhez a külvilágot ki kell zárni,ne szólhasson bele senki.Főleg ,ha azonos neműekről van szó.

2016. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!