Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy homoszexuális férfi el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy homoszexuális férfi el tud csábítani egy heteroszexuális férfit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy homoszexuális férfi, aki érzelmeket táplál egy heteroszexuális férfi iránt. A heteroszexuális férfi a "lelke mélyén" homoszexuális. Így lehetséges, hogy a homoszexuális férfi elcsábítsa őt?

2016. nov. 30. 20:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%

"Ha egy srác lefekszik egy másik sráccal, akkor az után az a srác már maximum csak biszex lehet, de heteró már nem."

Hetero marad. Akkor nem lesz hetero ha örökké érezni fog szexuális és/vagy érzelmi vonzalmat férfiak iránt. Úgy csinál itt sok hetero nagyokos pali mintha nem fantáziáltak volna még más pasi farkáról vagy seggéről..

2016. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy "a heteroszexuális férfi a lelke mélyén homoszexuális"? Ilyen nincs. Olyan van csak, hogy valaki homo, de a látszat vagy a kényszer miatt heteró életet él. Ebben az esetben természetesen elcsábíthatja egy férfi, hiszen ha homo, akkor valódi szexuális és érzelmi vonzódást csak férfi iránt képes érezni.


De ha 100% heteró lenne, akkor nem tudná elcsábítani egy férfi, ahogy engem, melegként sem tudna elcsábítani egy nő, legyen bármilyen jó csaj, vagy a heteró pasik álma, akkor sem.

2016. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj de erre a válasz egyértelmű... NEM!!!

Minél hamarabb beletörődsz annál könnyebb lesz (vagy akárki is az)

nekem van egy meleg ismerősöm aki egyszer elkezdett nyomulni rám.... hát had ne mondjam mennyire éreztem magam kényelmetlenül... legszívesebben leütöttem volna de megbeszéltem vele emberi módon, hogy kizárt haver mert HETERO vagyok xD de már csak azért sem csaptam le mert társaságban voltunk és nekem sem érte volna meg leírni magam mások előtt

2016. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
és az olyan esetekhez mit szólsz, amikor a heteró srác kezd el nyomulni a meleg srácnál? mert ilyenre is van ám példa bőven ... (ezért mondom én mindig h nem túl nagy baj ha tudják rólad, onnantól kezdve már csak elég egy kis házibuli, és sok srácnak elkalandozhat a fantáziája, ha meg már itt tartunk, akkor innen csak egy lépés, h kinél másnál próbálkozna, mint a meleg haverjánál? :-) és tapasztalatból beszélek ...
2016. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
0%
Vérmérgezők
2017. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2019. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért tudna elcsábítani? Egy heteroszexuális attól heteroszexuális, hogy csak egy ellenkező nemű tudja elcsábítani. Ugyanúgy, ahogy én meleg vagyok, semmilyen nő nem tudna elcsábítani, mert egyszerűen hidegen hagy, legyen az a világ legjobb nője, akkor is.
2019. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
persze. igen ritka a 100% heterosex férfi. a többi a körülmények játéka már ...
2019. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!