Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexualitás vagy szeretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualitás vagy szeretet hiány? Elég magányos vok, és néhány furry befogadott a kis közösségükbe. Fiúk mind. Nagyon jó érzés ha átölelnek amikor alszunk. úgy érzem valaki szeret és elfogad. Viszont nem áll "az".

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll, és nem is vonzanak szexuálisan, akkor nem vagy homo.
2016. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mégis jólesik az ölelés, főleg az egyik srácé. ő nagyon aranyos és olyan kedves mg türelmes velem. szretem ha ölelget...
2016. dec. 13. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy?
2016. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
titok :)
2016. dec. 13. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim oldalon is?:)
2016. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A két lehetőség közül inkább szeretethiány. De ha a mai nyugati kultúrában nem járná át a férfiakat ilyen görcsös, beteges félelem a homoszexualitástól és a férfiasság elvesztésétől, akkor szerintem eleve teljesen természetes lenne, hogy két férfi átölelné egymást, és mindkettő számára kellemes lenne. Ugyanúgy, mint ahogy a nők szokták átölelni egymást (bennük nincs görcsös és beteges félelem a leszbikusságtól és a nőiességük elvesztésétől).
2016. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
mi az a furry amúgy? Fiú akar lenni? Meg ti akkor most mindig együtt alszotok, mi ez valami kolónia?
2016. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
100%

"néhány furry befogadott a kis közösségükbe"


Ez de cuki :)

2016. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek két ilyen 50 év körüli férfit (az egyiknek vannak gyerekei is a volt feleségétől), akik lényegében együtt laknak és együtt is alszanak, de állítólag nincs közöttük semmi testi kapcsolat. Tagadhatatlan, hogy a testmeleg és a másik ember illata fokozhatja az összetartozás érzését kiváltó oxitocin hormon termelődését.
2016. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os tökéletesen leírta az egészet. A homofóbia a normális, férfias, baráti szeretet-kapcsolatokat teljesen megöli. űKérdező: szeretethiány, ami van nálad. Sajnos nálunk - és nem tudom mikortól - divat lett félni a melegségtől, a férfiasság elvesztésétől. Csak meg kell nézni itt a GYIK-on a kérdéseket: "b...zi leszek, ha ez vagy az hozzámér", vagy "levetkőztem a haverok előtt az öltözőben most meleg vagyok?" Komolyan ilyen kérdéseket képesek kiírni. Kész röhej, ezeket a kérdéseket olvasni. Nálunk Kelet-Európában egy férfi nem is fejezheti ki az érzelmeit, ha szeret egy másik férfit és most itt nem szexuális vonzalomról beszélek, nem lehet kifejezni ha baráti, bajtársi, emberi szeretettel vagyok valaki felé. A legjobb barátom rám szólt mikor megsimogattam a vállát. És közbe meg szoronganak ezek az emberek. És akiben meg van meleg, vagy bi- hajlam - most függetlenül attól, hogy normális-e vagy sem, de ez az álszent öngyűlölet nagyon idegesítő tud lenni. Különösen az, amikor egy frissen nősült kezd ki az emberrel. Én heteró vagyok, de a nőket jobban megértem sokszor, mint a férfitársaimat, néha brutál nehéz emberi kapcsolatot kialakítani férfiakkal. Úgy hogy kérdező neked szeretethiányod van. De nincs semmi baj, fogadd el magad és tudatosítsd, hogy szeretett ember vagy. Végül: ez csak náluk van, azt látom hogy dél-európában, nyugat-európában sokkal közvetlenebbek, délen simán hozzád érnek vad idegenek, a barátok meg már testvérként szeretik egymást. Igazából nincs normális férfias közösségtudat, összetartozás, vissza kéne hozni a sorkatonaságot (a bi-knek és melegeknek is), hogy a férfiak egymással normális kapcsolatot tudjanak teremteni. Olyanokat látok hétköznap, hogy kész: ma az edzőterem öltözőjében összeveszett két tag, mert az egyik közel tolta a táskáját a másikéhoz és túl közel öltözött át. Komolyan mondom vagy mindenki látens b..., öngyülölő homo lett...
2016. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!