Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha J. S. Bach zenéjét tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

San_frisco kérdése:

Ha J. S. Bach zenéjét tudom csak élvezni, akkor az annak a jele h homokos vagyok? Mert a gondolat nem idegen számomra. Vagy túl sok Bach zene tesz engem meleggé? Vagy nincs ilyen összefüggés, csak beképzelem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz a férfiakhoz?
2016. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Bach is homár volt? Soha többé nem hallgatom.
2016. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ő nem. De más dolog csakis azért a zenéért rajongani. Tudom h nezéz kérdés.
2016. dec. 16. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megis mi koze van Bach zenejenek a melegseghez? Akkor se lenne semmi koze ha Bach is meleg lett volna.. Jezus isten honnan vannak ezek az osszefuggesek-.- nemtudom hany eves vagy, de 15ev folott mar nemigazan elfogadhato az ilyen hulyesegek kitalalasa.. Ahogy az 1-es irta, vonzodsz a ferfiakhoz (is) ? Igen v nem. Ha igen meleg vagy v biszex. Ha nem akkor nem. Ennyi az egesz...
2016. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak trollkodás lehet, ilyet senki nem kérdezhet komolyan.
2016. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Homokossá a saját nemedhez való vonzódás tesz, nem a komolyzene. Én is elvagyok a komolyzenével, bár én inkább Wagnert kedvelem, de az egyik kedvenc metálbandám viszont egy Bach-tételt használt fel egy 2. világháborús-civileket kimenekítős témájú dal szólójához.

A melegség ott kezdődik, hogy forró leheletet érzel a tarkódon. :-D

2016. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás. Annak túl idétlen lenne. Bach a perfekcionista. Bennem erős érzelmeket kelt mikor hallgatom. Más zene meg dühít mikor hallom, mert idétlenek. A mai zenék is. Nem fura ez a viselkedés? Férfi lennék, mégis az érzelmeknek kell elöntenie engem h jól érezzem magam. Ez olyan feminim tulajdonság , nem? És igen, 2-3 éve már csak Bachot teszek mp3 lejátszómba, és kellemes gondolni pasikra nekem. Nőket is kívánom azért.
2016. dec. 16. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha komoly a kérdés, akkor böngészd a válaszokat itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..


Már ha nem te tetted fel azt is (amit én el tudnék képzelni).

2016. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
egy újabb kamu kérdés... sok dolgod lehet...
2016. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

A zene funkciója pont az, hogy érzelmeket váltson ki. Bach nagyon értette a szakmáját amúgy is.

A férfiak valóban általában kevésbé érzelmesek, de aki mégsem, az sem jelenti azt, hogy nem a nőkhöz vonzódik.

2016. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!