Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon bolondulok a bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bolondulok a bdsm játékokért, de nehéz ehhez fiatalt találni. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Engem mindkét szerep izgat, de azt tapasztalom, hogy a fiatalok ezt nem szeretik, csak az 50-en felüliek. Miért lehet ez így? Vagy én keresek rossz helyen? Hol lehet ilyenekhez partner találni?

2016. dec. 17. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal KIT?
2016. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Szerintem nincs igazad: a fiatal lányok között elég sok a szub például.
2016. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh engem barmikor kúrhatnal
2016. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
meleg a kérdés:) Amúgy én találtam sok fiatalt már. Én is az vagyok. Azonban sokan betojnak előtte. Ezért csak úgy szabad, hogy lassan kipróbálni. Én pl sose szoktam elsőre komolyan semmit. Hanem sima tali, pár elem bevetésével. Igaz nem is vagyok olyan nagyon mélyen benne, tehát light dolgok jönnek be. Azonban sokakna bejön csak nem merik mondani. Én a legtöbbször sima szexrandin dobtam be témának és mindig volt vmi ami érdekelte a másik felet :) De sajna fiatalok közt az a rossz, hogy megbízható szexhavert találni is nehéz. Linkeskednek:(
2016. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit nevezel fiatalnak. Én 29 vagyok, 10éve a BDSMben élek (duci) bi sub pasiként. Ha gondolod, írj. Az én tapasztalatom az, hogy sok fiatal szereti, csak legtöbben nem merik felvállalni, max szűkebb körű találkozókon.
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sok fiatal hajlamos erre, én 35 vagyok de már 14 évesen forgata el egy pasi fejemet. Vele ezeket mint átélhetem. Azóta is imádom közben már van egy lányom is.
2016. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

15/F

Sub resz.

2017. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
24 sub
2017. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, 17éves korom óta vagyok a BDSM-ben, van megfelelő FB csoportja is a fiatal BDSM kedvelőknek, normális, kultúrált csoport, nem hetente 30X ugyanazok a meztelen , és megkötözött képek, mint a többi csoportban. Ez meghívásos alapú, és csak ÉLŐben ismerős embereket lehet jelölni tagnak. Javaslom, hogy reggelj be smpixie-re, és menj el egy ÉLŐ találkozóra. Ott ismerni fogsz fiatalabb BDSM kedvelőket is, és onnantól nyílt az utad ezekbe a csoportokba is.

30F/Dom

2017. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!