Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megütni nőként egy rád durván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütni nőként egy rád durván hajtó férfit normális, megütni férfiként egy rád durván hajtó meleget homofóbia?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, senki nem állítja azt, hogy a melegeknek több joguk van erőszakoskodni vonzódásuk célpontjaival, szóval ne provokálj.
2016. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok az erőszak híve, de ha durván nyomul akkor egy jelzésértékű pofon nem árt.

Én melegként soha nem nyomulok hetero pasira, és normális meleg sem.

Az ilyen melegeket utálom, semmi szükség rá hogy még rontsa a hírünket.

2016. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Az a homofóbia ha ok nélkül utálod őket és nácinak öltözöl és nyalod hitler meg vona gabi seggét!
2016. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, semelyik se normális eleve. az sem, ha valakire durván hajtanak. Bár én olyan szituációrol még nem nagyon hallottam/tapasztaltam a baráti körömben, hogy egy csaj megütött volna egy pasit ezèrt.. ( ha csak nem fogdosta az engedèlye nélkül. ) úgy vélem ameddig valaki csak szóban próbálkozik, addig csak szóban érdemes visszavágni. Ha vagy annyira intelligens be tudod oltani. Amúgy meg nem hiszem, hogy egy meleg annyira nyomulna rád, hogy ehhez kelljen folyamodnod.. Ergo nem hiszem, hogy tapizott volna, ha igen akkor jogos, de ha nem, akkor max szavakban illik visszavágni. az ököl használata csak szavak ellen primitívsèget fejez ki. Szóval a lènyeg, hogy semelyik se okés..Azt az opciót kihagytad, hogy hetero pasiként egy rád durván nyomuló nőt megütni..
2016. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

3: Nem véletlenül vagy 38 %-os.


Értem a kérdezőt, és biztos van olyan szituáció, ahol kitudják belőle hozni azt amit mondasz, mint ahogy másnál is megteszik egyes körök, de Te is tudod, hogy nem az...

2016. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig igazam van ásotthalmi esetről nem is hallottál ?
2016. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit megütni nem normális. Férfit sem, akkor sem ha gyenge nő vagy.
2016. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

"Megütni nőként egy rád durván hajtó férfit normális, megütni férfiként egy rád durván hajtó meleget homofóbia?"


Ja. Megütni egy erőszakos elmebeteg nőt az meg kapásból nőgyűlölő hímsovinizmus. Köszönjük meg a szélső balos hulladékoknak.

2016. dec. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!