Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tulságosan sokáig nyomtam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulságosan sokáig nyomtam el magam, nagyon nem bírom, mit csináljak, egészségtelen elfolytani a szexuális vágyakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a bajom, hogy éveken át nem tudtam elfogadni, hogy meleg vagyok, nem ismerkedtem meg semmi, viszont ahogy teltek az évek szép lassan felgyülemlett bennem a sok kíváncsiság és vágy, de nem merek ismerkedni, viszont már annyira érezném a kéjt, passzivnak gondolom magam és érzem is, hogy arra vágyok nagyon, legyen egy rendes srác akivel megismerkedek, de most meg nagyon kívánom a vágyakat, ti mit csináltok ilyenkor, hol ismerkedtek, gyorsban cseréltek képet, és a nemi betegségek?


Amugy 21 éves vagyok fiu



#meleg #passzív #aktív #kanos meleg
2017. jan. 1. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
én planetromeon kerestem szexre embert
2017. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Előbb tisztázd magadban, hogy szexuális vagy erotikus vonzódást érzel-e, mert a kettő nem ugyanaz. És nyugodtan közeledj a nőkhöz is, mert lehet, hogy nehezebben jutsz szexhez (bár lehet szerencséd is) és macerásabb is a dolog, de biológiailag erre születtél és egyben társadalmilag ez az elfogadottabb.
2017. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt is találsz, nem kell félni attól, hogy nem lesz partnereid. Nem olyan nagy dolog az ismerkedés neten keresztül. ;)
2017. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. jan. 2. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam, mint Te, sokáig tartott mire elfogadtam magam. 20 évesen kezdtem el chaten ismerkedni, s 21 évesen volt az első komoly kapcsolatom, ami 8 hónapig tartott.

Nyugodtan kezdj el ismerkedni, még nagyon fiatal vagy, nem maradsz le semmiről. :)

2017. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el ismerkedni, romeon és itt is, de akár a randi.gay.hu is lehetséges. Minél tovább fojtod el a vágyaidat, annál tovább tovább leszel boldogtalan. egy biztos, képcsere mindenképp kell, anélkül kár is próbálkozni, szóval úgy készülj. Nem feltétlen intim képcsere, de nyilván az arcodat mindenképpen fel kell majd fedni.

28F

2017. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!