Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mást is ráztak már le olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is ráztak már le olyan h*lye indokkal, hogy a barátai arra kérték őt, többet ne beszéljen veletek, vagy csak én vagyok ekkora szerencsétlen balfék, hogy mindig kifogom az ilyen h*lyéket?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat miatt ismerkedtünk, csak sima barátság lett volna. :(((

2017. jan. 8. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, lesz sok még. Főleg ha normális gyerek vagy. Nekem volt olyan aki ne vette fel soha többé a telefont a tali után. Aztán egyszer megírta, hogy túl jól csókolok és ő kevés lenne hozzám, ezért rázott le. Amúgy ő akarta a második talit is. SMS-ben. Csak éppen másnap lett máshogy.


Vagy van itt egy srác, akivel hetekig beszélgettem, leveleztünk, de mikor a tali jött volna nem írt vissza többé. Még annyit se, hogy mi a baja. De volt, hogy véletlen rám írt, mert nem tudta, hogy az enyém a kiírás.


Szóval sorolhatnám :D

2017. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rég nem izgulok, mert már lassan regényt tudnék írni abból, hányféleképpen koptattak le. De még mindig tudnak újat mutatni... Úgy látszik az embernek már sima barátot sem érdemes keresnie, mert ott is csak a pofára esés jár. :/
2017. jan. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!