Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyi ideig szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig szoktatok orálozni?

Figyelt kérdés
A többségnek ugyanis úgy látom, hogy max 20 perc fér bele. Én sajnos sokáig bírom és csak akkor szeretem, ha lassan csinálják. Azonban ez egy partneremnek se tetszett eddig. Kíváncsi vagyok, hogy mi az átlag, ami másoknak belefér. Amúgy mivel aktív vagyok és én nem szoktam, így nem tudom teljesen átérezni, hogy mennyi bírható ki, meg harag sincs soha bennem emiatt.
2017. jan. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen megyek el, szóval átérzem a helyzeted. Szerencsére most olyan párt sikerült találni (nem mintha ez kritérium lett volna, inkább szerencse), aki szintén soká megy el, így sokáig elszórakoztatjuk egymást. Persze idő és kedv függvénye, de van, hogy egy óra is elmegy orállal felváltva vagy egyszerre, szóval mi mindketten szeretjük csinálni meg kapni is.
2017. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Én is szeretnék orálozni,bár még nem volt benne részem:D

14/F

2017. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hangulatfüggő van hogy kb 1 óra is
2017. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én gyorsan elmegyek,de aztán szeretek sokáig orálozni,ha megunom,új technikákat próbálgatok,vagy ha elfárad a szám,kicsit kézzel verem,meg nyalogatom,simizom a oartnerem,ilyenek😄
2017. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem szopni a párom, de azért van egy ésszerű limit (kb. fél óra), aminél tovább már egyszerűen unom és fáraszt. Ha te soha nem szoktál orálozni, hogy várhatod el, hogy vki baromi hosszú ideig kényeztessen, ráadásul anélkül, hogy ő is kapna vmit cserébe? Egyáltalán miért van az, hogy azt olvasom itt, hogy egyes aktívok egyáltalán nem oráloznak? Részemről már rég elhagytam volna a páromat, ha ő is így gondolkodna. :D


26f m

2017. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!