Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A haveromnak Tetszett egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Midenttudókvazi2.3 kérdése:

A haveromnak Tetszett egy lány, csakhogy Kiderült hogy fiú, most mit tegyen😈? #meleg#xd

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 22:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Egyszer láttam egy képet, ahol az egy csaj borostát rajzolt magának, és tényleg úgy nézett ki mint egy srác. Meg is jegyeztem, hogy milyen jól néz ki, majd mikor kicsit alaposabban utánakerestem kiderült, hogy egy csaj. Nevettünk egy jót a barátnőimmel, és ennyi, ettől még senki sem lesz meleg, hiszen voltaképpen abban a tudatban élt a barátod is, hogy a srác egy csaj.
2017. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!